terezkaka
04.08.15,17:52
Dobrý deň, chystáme sa na dovolenku, ktorej súčasťou je aj potápačský kurz. Samozrejme môj akčný manžel musím mať vždy a všetko natočené a zdokumentované. Takže som dostala za úlohu zohnať nejakú tú kamerku. Dlhšie už po nejakej pátram, ale neviem sa rozhodnúť, ktorú objednať. Viete poradiť?
vlado 33
04.08.15,16:27
terezkaka
10.08.15,13:07
Hľadám v Google -http://www.kamerypresport.sk/kamery-na-potapanie/
myslela som skôr niečo s čím ma niekto naozaj skúsenosť, lebo nájsť to viem, len či je to aj dobré :/
Mr.40
12.08.15,20:24
osobnú skúsenosť mám iba so "suchozemskou" kamerou, ale tiež som pred dovolenkou k Červenému moru uvažoval nad nad kúpou vodotesnej kamery. Ale na čo by mi boli dve kamery, keď môj starý foťák dosluhoval-tak som si kúpil vodotesný foťák...
NikiViki21
14.08.15,20:39
Neviem aké všetky kamery ste obzerali, ale ja som dostala od priateľa AEE a kupoval ju od firmy Magicam a som spokojný. Síce sa venujem skôr foteniu a využila som to hlavne na spomalené zábery a podobné záležitosti, ale ak si dobre pamätám, tak sa dala využiť aj pri potápaní do nejakých 100m (smile) Plus k nej bol aj vodotesný obal, takže ten už dokupovať nemusíte. V prípade, že chcete vidieť nejaké zábery tak mi pošlite na seba kontakt a niečo najdem a pošlem vám