Chorvi
05.08.15,17:17
pred rokom aj 5-timi mesiacmi som si kupil v intersporte trekingove botasky nike ....... minuly mesiac som ich dal reklamovat: spredu pri prstoch sa odlepuje podrazka a na sietke v ohybe sa predrali a spravila sa tam diera..........vyjadrenie predavajuceho bolo ze pri obhliadke na predajni zistili ze ta podrazka sa odliepa uz dlhsie a mal som obuv priniest ked sa to zacinalo odliepat (vraj podla zakona) ide o to ze ta podrazka sa da kludne zalepit ale to pretrhnutie sietky sa zasit neda bez toho aby to bolo vidiet........povedali mi ze ak nesuhlasim mam sa obratit na sudneho znalca dali mi kontakt no neviem si sa to oplati posielat a kolko to bude stat taky posudok??? vie mi niekto poradit ???
Haficek
05.08.15,17:06
Daj to SOI a zistíš, či máš pravdu :D A je to zdarma a im sa trošku scvrkne úsmev.
ivka70
05.08.15,18:12
Ak sa vada na vyrobku prejavila do 6 mesiacov od kupy, povazuje sa to za chybu, ktora bola uz pri kupe a predajna moze reklamaciu zamietnut len s odbornym posudkom, ktory zabezpecuje predajca.
Vrat sa a ziadaj pisomne zamietnutie s posudkom. Predajca nepostupoval v sulade so zakonom. Ak nebudu ochotni konat, obrat sa na SOI.

Doplnenie( prehliadla som rok a ratala len 5 mesiacov): ak sa vada prejavila po roku a 5 mesiacoch, je dokazovanie aj prvotna platba znalca na tebe. Ak by znalec uznal vadu vyrobku, preplatili by ti aj jeho znalecky posudok.
kopretinka
05.08.15,21:12
vada sa prejavila po 17 tich mesiacoch..