bazalka
27.10.04,10:01
Milí poraďáci,
chcem sa s Vami podeliť o radosť, ktoú som prežila(vďaka svojmu veľkému synovi)
Ako vždy v piatok po práci zašli sme do Bala potravín, aby sme si zakúpili poživeň na víkend. Práve prebiehala súťaž: pri nákupe nad 500,- Sk trebalo vypísať na bloček adresu, č. tel..
Nabalení až po uši som sa snažila z potravín vytackať.. Keby som mala ešte dve ruky=málo.( a to ešte nie sú Vianoce, ale čo mám robiť keď mám doma 3 chlapov. Aj hlavu by mi zjedli, keby nebolo čo...chichi)
Syn vraví: "mami, však vypíš bloček a hoď do krabice."
Jóój, ako sa mi nechcelo všetky tašky položiť, vyhrabať pero.."fúú", som si pomyslela, ale učinila som ako syn poručil. Bol piatok večer, unavená z celého týždňa som na to zabudla. V hlave som totiž mala dvacky, čo by mohli znamenať milión...(a samozrejme som zbierala, jak pako)
V pondelok mi zvoní mob.:"pani,vyhrala ste vysávač !!! Gratulujeme !!!"
No nechápala som, voľačo som zakoktala, len toľko som si pamätala, že o pol piatej v Bale.
Po chvíli mi ale došlo.Celá nadšená som vykríkla v kancli, chlapi nechápali...
A to si predstavte, že som práve po nejakom vysávači pokukávala, lebo ten náš doslúžil.. Chudák, bodaj by nie, keď som s ním vysávala zbytky omietky po rekonštrukcii mojej vytúženej kúpelni.
No a tak ten môj vytúžený vodný počká...
A tak uvažujem, že takú radosť mi urobil ten vysávač, že výhru 1milión by som asi neprežila..
Nedalo mi, aby som sa s tým, milí poraďáci s Vami nepodelila. Vidíte, aj také malé zázraky sa dejú (ešte som totiž nikdy nič nevyhrala)
Mickya
27.10.04,08:07
Gratulujem,
ja som raz v živote vyhrala 200 Sk (nerátam výhry 5,10,20 Sk) a v tom momente som sa ani nehanbila na ulici od radosti skákať. Hanbila som sa až o chvíľu, keď prešiel prvý ošiaľ. A to je len 200 Sk. Fakt, kebyže vyhrám melón, tak asi dostanem inkfarkt.
A vraj výhra má človeku pomôcť......
luebchenko
27.10.04,08:08
Vidíš, nádej umiera posledná. Teším sa s tebou - a syn keďže má výhru na svedomí, nech vysáva :o), no nie. Krásny predĺžený víkend - ja už pre tento týždeň končím, idem sa kurírovať.
Zita5
27.10.04,08:20
Bazalka , prežila som to aj já . 20 rokov som bývala na istom sídlisku . Chodievala som do potravín , kde boli taktiež súťaže . Predavačky vedeli ako nakupujem, pretože sme 6-členná rodina , takže tam tieklo kopu financii . Stále ma otravovali , aby som si vypísala adresu na blok . Já tvrdohlavo som odvrkla , že už koľko chodím sem nakupovať a doteraz som nemala štastie nič vyhrať takže kašlem na to. Dcéra ma presvedčila , mami skús to ešte !! Poslúchla som.........

No moje prekvapenie ... tento rok 4.júla sme byt predali a hybaj do väčšieho cca 20km od miesta predchádzajúceho bydliska . Už som bola v na novom mieste asi týždeň , dostala som telefonát od kolegovej manželky ............vyhrala si digitálny fotoaparát SONY " Nechcela som tomu veriť ...chi chi .... Ona to vyčítala z reklamných novín . Hneď som volala riaditeľstvo potravín , že či to je pravda . V priebehu pol hodiny som si priniesla krásny funkčný digitálny fotoaparát , z ktorého moji dospelí synovia mali ohromnú radosť . Teraz s ním fotíme vnuka . Takže toto je moja prvá výhra , dúfam , že nie posledná .

S pozdravom Zita
la-dy
28.10.04,18:58
Ja zas vyhrávam dosť často v jednom nemenovanom rádiu.Aj dosť zaujímavé veci, keď padli dvojičky tak dokonca zájazd do Egypta ale nemal som peniaze na útratu tak som nikam nesiel/sedieť len tak niekde na izbe sa mi nechcelo/.Kamarát mi aj hovorí, že mám podať športku, alebo iné finančné hry, ale tam nemám šťastie /a ja tak potrebujem peniaze/.
M3G
28.10.04,19:58
Ja som ešte nikdy nič nevyhral, ale už 15 rokov si "teoreticky" odkladám peniaze, ktoré som nedal na športku, keno, lósy a podobné.... A "teoreticky" by to už mala byť dosť veľká suma, len neviem kde sa stratila. A keď tak počúvam svojich známych a rodinu, mala by to byť tak suma 10-20 tisíc. Takže som v podstate vyhral...
brm
29.10.04,12:58
tak to ja som na poslednom koncerte Wabi Danka v Blave vyhrala 2 listky na koncert Žalman a spol....včera som sa bola kulturne vyžiť a na chvilu zabudnut na pocitac,dane,mzdy,sociálku atd...mnam... :D
jess
29.10.04,14:01
Ja som asi v roku 1990 vyhrala knižku od Steelovej v denníku SME. Veľmi som sa tešila, bola to moja prvá výhra .............. a čakám na ňu dodnes !!!!!!!!!!!!
Beata
29.10.04,21:21
Aj ja sa podelím s Vami o moju veľkú výhru. V roku 1988 sme boli na jednej dedinskej zábave. Samozrejme, ako to už bývalo na zábavách, nakúpili sme asi dvadsať lístkov tomboly. O polnoci prebehlo žrebovanie a keď už boli rozdané takmer všetky ceny, už sme začali likvidovať lístky zo stola, ohlásili prvú cenu... naše číslo. Vyskočila som od radosti, bola to moja prvá výhra a hneď prvé miesto! "Prvú cenu vyhráva zelené číslo sedemdesiatdva. Prosíme výhercu, nech príde na pódium..." muž ma vyslal teda na pódium, "Gratulujeme Vám, vyhrali ste hlavnú výhru tohoto večera a je to celá vlečka hnoja!" veľký potlesk. A ja som sa taaaaaak strašne hanbila, že vlečku hnoja :( Až neskôr som pochopila, že to asi bude ozaj veľká výhra, pretože miestni dedinčania na mňa so závisťou pozerali a mnohí ma oslovovali, čo s tým hnojom idem robiť, či by som im ho nepredala a všemožne vyjednávali. Nakoniec som bola hviezda s vlečkou hnoja, super vec. Povedala som, že ju postavím v dedine na námestíčku a nech si ľudia berú koľko potrebujú :)