DominikR
05.08.15,19:58
Dobrý deň,

už dlhšie mám problém zo zaľahnutím v pravom uchu. Väčšinou mi zaľahne iba pri fyzickej námahe napríklad pri behu, posilovaní a pod. Ale niekedy aj ked som v kľude. Trvá to dlho. Krčný lekár mi spravil audio test ktorý bol v poriadku a praplach uší no žiadna zmena. Neviem či mám ísť znova alebo či to nieje len nejaká hlúposť. Zvláštnosť ktorú som si všimol len nedávno je že pri otočení hlavy doprava mi v uchu odľahne a v takej pozícií mi už nezaľahne. Myslíte že je to kvôli krčnej chrbtici?

Ďakujem za rady!
Nandrolon
05.08.15,18:30
Mas niekedy pocit opitosti ked si triezvy? Musis venovat nejake usilie, aby si kracal rovno?? Tocieva sa ti niekedy hlava? Toto su caste priznaky pri problemoch chrbtice, tzv. CC prechodu. Pri podozreni sa to rontgenuje...
DominikR
05.08.15,18:37
Zdravím :) Nemám takýto pocit. Niekedy sa mi točí hlava večer ale málokedy. Hlavne teraz počas horúcich dní ale to je asi kvôli nedostatku tekutín. Mne môj problém trvá dlho. Ale myslím že začal vtedy keď som posiloval. Cvičil som nezodpovedne a nedodržiaval som techniku. Teraz ma chrbtica často boli a niekedy ma aj sekne. Neviem či to môže mať niečo spoločné s uchom. Krčná chrbtica a zaľahnutie v uchu.. neviem či to môže nejak súvisieť spolu no podľa príznakov mám podozrenie že asi áno. Hlavne kvôli tomu čo som vyššie spomínal, že keď hlavu otočím doprava, tak problém je vyriešený. No nemyslím si že to je práve najlepšie riešenie môjho problému.
Nandrolon
06.08.15,03:50
podľa mňa to spolu súvisí.
Mal by si ísť k lekárovi on už bude vedieť čo má robiť.