1ema1
07.08.15,13:28
Zvažujem štúdium II. stupňa na tejto súkromnej škole.
- Má niekto skúsenosti so štúdiom?
- Je diplom od nich uznávaným aj v zahraničí?
- Ako sa na diplom z tejto školy pozerajú zamestnávatelia u nás?
Chcem si doplniť ekonomické vzdelanie II. stupňa kvôli práci. Mesto mi vyhovuje kvôli dochádzaniu.
Anni Weissová
21.08.15,08:35
Dobrý deň,
teší nás Váš záujem o našu vysokú školu a rada Vám otázky zodpoviem. Sme nemecká vysoká škola a aj akreditácia nám bola vydaná nemeckým ministerstvom. Ministerstvo školstva SR nám vydalo oprávnenie na vykonávanie vzdelávacej činnosti na Slovensku. To znamená, že absolvovaním štúdia na Hochschule Fresenius získate medzinárodne platný diplom (M.A. alebo M.Sc., závisí od zvoleného študijného programu). Zahraničný diplom je samozrejme uznávaný aj na Slovensku.

Štúdium na Hochschule Fresenius je ideálne aj pre pracujúcich, nakoľko prednášky sú prispôsobené aj osobám pracovne či časovo vyťaženým. Pokiaľ by ste si chceli prečítať o skúsenostiach so štúdium na našej škole, odporúčame Vám rozhovory so študentami, ktoré sú zverejnené i na našom webe: http://www.hs-fresenius.sk/aktualne/novinky/novinky/news/interview-s-bc-matejom-kubalom-studium-rozvija-moje-myslenie-a-to-mi-pomoze-nielen-v-odbor/

Pokiaľ máte záujem o viac informácii k štúdiu, pokojne nás kontaktujte e-mailom na info@hs-fresenius.sk alebo telefonicky na čísle 048/47 253 26.

S pozdravom,
Anna Weissová (marketingový a študijný referent Hochschule Fresenius Banská Bystrica)