kloe
30.05.06,14:35
Poradte mi prosim, dostala som rozne info... Menim zamestnanie na trvaly pracovny pomer, jeden koncim dohodou a potrebujem vycerpat dovolenku, t.j. navrhnem skoncenie k 23.6. , poslednych 12 dni budem cerpat dovolenku, do novej prace mam nastupit 12.6. Personalistka mi povedala, ze nevadi ked mam 2 riadne pracovne uvazky, ale nie som si tym ista.
dari1
30.05.06,12:54
povedala ti spravne, nevadi, ked mas aj pat pracovnych pomerov. take su zakony
kloe
30.05.06,13:59
dakujem za potvrdenie, nevies mi este poradit ake udaje potrebuje novy zamestnavatel k mojmu prijatiu, povedali mi len: RČ, datum narodenia, zdrav. poistovnu, trvaly pobyt, poslala som im datum ukoncenia VŠ a roky odkedy pracujem. Menim miesto 1.krat tak mam chaosy :). Maju moj profesny zivotopis. A neviem kde vsade mam zahlasit zmenu, resp. docasne druhy pracovny pomer. Neviem ci ma automaticky nahlasia na ZP, SP a tak. Za kazdu radu budem vdacna. :)
Tweety
30.05.06,14:03
dakujem za potvrdenie, nevies mi este poradit ake udaje potrebuje novy zamestnavatel k mojmu prijatiu, povedali mi len: RČ, datum narodenia, zdrav. poistovnu, trvaly pobyt, poslala som im datum ukoncenia VŠ a roky odkedy pracujem. Menim miesto 1.krat tak mam chaosy :). Maju moj profesny zivotopis. A neviem kde vsade mam zahlasit zmenu, resp. docasne druhy pracovny pomer. Neviem ci ma automaticky nahlasia na ZP, SP a tak. Za kazdu radu budem vdacna. :)
Nový zamestnávateľ musí každého zamestnanca prihlásiť do SP pred nástupom na výkon práce, do ZP do 8 dní od prijatia do PP.Na RLFO budú potrebovať aj tvoje miesto narodenia. Ešte doplním, zápočet doby zamestnania, pre výšku nároku na dovolenku.
kloe
30.05.06,14:20
miesto narodenia som im dala, aj rodne meno .. pozrela som tiez na ten RLFO, takze ja nemam ziadne povinnosti? ..by bolo super, este musim nejak prehlasit DDP -3. pilier, snad sa mi ozve niekto z personalneho. Zatial som hovorila len s veducou odd., ktore ma prijima.