Tuldo
12.08.15,13:39
evuš
12.08.15,11:45
Áno "domáce" - tie sú najlepšie :D;) ... inak slovenská značka je aj napr. http://www.kukafuk.sk/produkty/ ...., www.erce.sk ........
buchač
12.08.15,13:03
Áno

...a keby len jednu.
Ale názvy nedám...by si vykúpil všetky zásoby a mne by trt ostal..;)
Tuldo
12.08.15,13:25
dakujem ale nebola som uplne presna svojou otazkou, take talianske som mala na mysli ako spaghetti, tagliatelle, farfalle , len vyrabane na slovensku
ivka70
12.08.15,14:40
Skus pozriet Topec.
mirko70
12.08.15,14:49
Zdravím a čo tak klasika http://www.ideal.sk/
lujza.j
12.08.15,15:02
Cestoviny su v prvom rade o tom...ich vediet uvarit..
...ja kupujem cestoviny v dm-ke....od alnatura....lebo celozrnne.....predtym cestoviny z lidlu....
draik
12.08.15,16:04
"Cestoviny" ideál a pod. sa uvariť ani nedajú..veľmi závisí od kvality cesta.
bettylou
12.08.15,23:28
značka to síce nie je klasická , ale sú vynikoš
https://www.youtube.com/watch?v=e5IJ0ZtNM-A

https://www.youtube.com/results?search_query=com+si+fa+pasta+tagliatelle

len trochu chcenia a času
kopretinka
13.08.15,07:33
kvalitné cestoviny by nemali byť z obyčajnej múky,ale zo semolinovej,takže treba hľadať na obale zloženie.
taiko
13.08.15,07:43
to som bol ja
kopretinka
13.08.15,08:08
cestoviny sú v prvom rade o kvalite múky.Ak sú z obyčajnej pšeničnej,tak ani taliansky majster sveta ich neuvarí dobre.Ak sú zo semoliny,uvarím ich dobre aj ja.
buchač
13.08.15,08:35
Na chujovú otázku normálnu odpoveď nech nik odo mňa nečaká.

Ja viem, nemusel som reagovať...ALE odpoveď je len subjektívna...niekomu vyhovuje jedna značka a tá istá nemusí chutiť tomu druhému.
...a kľudne môže ísť aj o vychýrené svetové značky a pritom je to len značka a kvalita o hovne...doslovne.
bettylou
13.08.15,08:36
čoo? tá cestovina? :D
lujza.j
13.08.15,08:38
Nemam problem uvarit akukolvek cestovinu....to co je pre inych uvarene pre mna je to uz rozvarene....ale kazdemu chuti nieco ine....cim dlhsie sa cestovina vari...zvysuje sa v nej cukor....ale to je uz o inom:D
bettylou
13.08.15,08:55
to ich varíš v cukrovej vode či ako?
lujza.j
13.08.15,09:20
Ne preco?mrkva surova ma iny cukor ako uvarena....a tak aj zemiaky.....aku zvolis pripravu...taky cukor budu mat....
kopretinka
13.08.15,10:54
ale semolina sa nerozvarí,obyčajné sú rozvarené hneď....akurát som mala na obed semolinové a ešte aj celozrnné zároveň
lujza.j
13.08.15,11:40
Vsetko sa da rozvarit...pre mna ano:D ked nemam cestovinu na skus taku aku nam predstavu vyhodim...moje decko podla mna vzdy rozvari:) ja som uchyl na cestoviny....kedysi som Pasta Zara,Pagani,...
bettylou
13.08.15,17:17
teda mení sa dĺžka sacharidového reťazca, chémia ma nikdy nejak neoslovila, tak preto.
Slayer666
15.08.15,12:22
To nie je pravda. Vajecne rezance a podobne tradicne slovenske cestoviny sa urcite nemaju vyrabat zo semoliny. Normalna hruba muka. Zo semoliny sa vyrabaju len talianske cestoviny, aj to nie vsetky druhy.
korela
15.08.15,19:48
korela
15.08.15,19:56
Mňa na cestovinách zo semoliny odrádza, že majú vyšší obsah lepku. Preto sa im vyhýbam. Celiakia je stále na vzostupe, ako asi nikdy.
Ale zasa majú dobrý glykemický index.
http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/texty/jidlo-strava/tvrda-tvrdozrnna-psenice-semolina-testoviny-ze-semoliny-jsou-zdravejsi
korela
15.08.15,19:57
Pravda.
Kvaka
15.08.15,21:30
Robila som už doma rezance zo semolinovej múky, boli úplne iné, ako z obyčajnej, také talianske, dobré. Keď som bola v Taliansku, dali sme si plnené mäsom, ale mne sa zdali polosurové, boli veľmi tvrdé, nedojedla som. Asi to kuchári trochu pokazili, ale bolo to iba raz.
kopretinka
15.08.15,22:53
zadávateľka mala záujem o "talianske cestoviny" vyrábané na Slovensku. Síce slov.firmu neviem,ale v Taliansku ich robia zo semoliny.http://www.podravka.sk/corporate/cestoviny/cestoviny-zo-100-durum
lujza.j
16.08.15,06:00
Tak varim cestoviny ja... su ako keby nedovarene...:)myslim,ze nepokazili nic....
buchač
16.08.15,06:28
lujza.j (Dnes 08:00) Tak varim cestoviny ja... su ako keby nedovarene...myslim,ze nepokazili nic....
===============================
Veru nepokazili. ;)
Takémuto spôsobu uvarenia sa vraví " Al dente "....ale to ty predsa vieš.. :)
lujza.j
16.08.15,06:54
buchi viém:)..al dente alebo "na skus"...
lujza.j
16.08.15,07:06
cestoviny neoplachujem a sol dávam až ked voda vrie...
Kvaka
16.08.15,07:45
Lujza, ja viem, čo je dobrá cestovina, vždy varím cestoviny "al dente" :), ale tieto boli skutočno surové. Bolo to v Ríme a nebola som jediná, čo som to nezjedla. nevšimla som si, kto sedel privedľajšom stole. :) si juro, ale nebolo to jedlo pod zub. Pokazili.
lujza.j
16.08.15,07:57
ale to ja nemožem vedieť:)pre každého je cestovina niečo iné...ako aj pizza....na SK sa na pizzu nafláka kadečo ital by sa za hlavu chytal a to už nehovorím o "10"cm ceste čo nemá s pizzou nič spoločné...kečup,vajco,kukurica...pomoc:D...ak pokazili ..tak to je pekný prieser...tam by som očakávala 100%-tip-top..
Kvaka
16.08.15,08:21
Bolo vtedy strašne veľa turistov, oni nestíhali, sedeli sme vonku pod slnečníkmi, nevedeli, kde a čo skôr. Inde sme jedli tiež za ten týždeň a bolo všetko tak, ako má byť. Niekomu tam tuším aj vrátili peniaze alebo doniesli iné jedlo bolo to cca -15 rokov.
lujza.j
16.08.15,08:39
dúfam,že "nefungujú" ako chorváti....že turista zožere všetko:(
Slayer666
17.08.15,07:29
No nenapisala to prave najstastnejsie :) Ano, take ake myslela ona, sa robia zo semoliny. Teda tagliatelle nie, aj ked vsetky (aj talianske) firmy ich robia zo semoliny, ale tagliatelle sa tradicne robia z obycajnej psenice.
Kabaka123
17.08.15,09:11
doplň to aj do otázky..., že máš záujem o talianske... len vyrábané na slovensku... dosť nešťastná formulácia
lujza.j
17.08.15,09:20
Talianske cestoviny:

Spaghetti sú asi najznámajším druhom. Sú dlhé tvarom podobné špagátikom. nedajú sa plniť a preto sú vhodné k omáčkam, známe su Bolognese špagety. Podľa etikety sa špagety jedia vidličkou, pre tých menej skúsených je povolená lyžička, na ktorú si nakrútime pomocou vidličky špagety a celé vložíme do úst.
Tortellini majú tvar stočených taštičiek, pripomínajú tvarom slimáčikov. Ich tvar je inšpirovaný Venušiným pupkom. Sú plnené rôznymi plnkami, napríklad mäsovou.
Ravioli sú cestoviny v tvare štvorca. Sú plnené. Pri servírovaní sa posýpajú nastrúhaným parmezánom.
Tagliatelle sú široké dlhé rezance stočené do tvaru hniezda. Servírujú sa podobne ako špagety a jedia sa taktiež natáčaním na vidličku.
Fusilli (vretená) majú tvar vretien. Často sa podávajú k darom mora.
Farfalle (mašličky) majú tvar mašličiek alebo motýlikov. Sú vhodné k omáčkam, ale aj na zapekanie. Vyrábajú sa z tvrdej pšenice.
Maccheroni - sú podobné penne, sú však väčšie a širšie. Podobajú sa našim kolienkam, len narozdiel od nich sú rovné.
Lasagne sú pláty s rozmermmi 2,5x8 cm. Prekaldajú sa plnkou, mäsovou alebo zeleninovou a potreté bešamelom sa zapekajú.
Ravioli sú cestoviny v tvare štvorca. Sú plnené. Pri servírovaní sa posýpajú nastrúhaným parmezánom.
Maltagliati sú cestoviny nepravidelného tvaru.
Rigatoni sú rovnaké ako penne, ale majú rovné konce. Majú vrúbkový povrch.
Fettucine sú široké rezance, asi 3-5mm. Výborne sa hodia k smotanovej omáčke s hubami.
Pappardelle sú podobné ako Fettucine, sú to do klbka stočené rezance široké asi 1 cm. Majú buď hladký alebo zvlnený okraj.
Linguine sú prechodom medzi špagetami a lasagnami. Hovorí sa im aj jazýčky. Sú širšie ako špagety ale užšie ako lasagne.
Cavatappi majú tvar špirály. Sú duté a preto veľmi vhodné k omáčkam.
Stelline majú tvar hviezdičiek a používajú sa do polievok.
Cappelleti majú tvar klobúčikov a používajú sa ako plnené.
Fagotini majú tvar uzlíka. Sú plnené. Vyrábajú sa v rôznych farbách.
Canelloni majú tvar závitkov. Bývajú plnené najmä mäsovou plnkou. Sú vhodné na zapekanie.

sú to vlastne druhy....
CityRunner
03.02.17,00:27
Budte tak laskavy a precitajte si podmienky (napr. co sa tyka vulgarizmov). Vas slovnik je odpudzujuci.
taiko
03.02.17,08:05
pre niektorych az nesplnitelne