Kabaka123
17.08.15,18:29
Robím hudobný mix na cestu, ktorý by mal trvať min 8 hod na 700 km. Cestujeme do Chorvátska, tak aby sa pesničky veľmi neopakovali. Som zistila, že potrebujem min 160 pesničiek ak beriem do úvahy priemerný čas 3 min.

Mám program Winamp

DOPLNENIE

Viem zistiť minutáž jednej pesničky.
Ale mne ide o zistenie celkového času všetkých pesničiek dokopy. Je to možné?
Ukazuje niektorý audio program celkový čas?

VYRIEŠENÉ... už som našla info o celkovej minutáži celkových pesničiek, viď obr.
Vľavo minutáž jednej pesničky/ vpravo - celkový čas všetkých pesničiek.
buchač
17.08.15,16:58
KMP Player ...;)

https://www.google.sk/search?client=opera&q=KMP+Player&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl

Ukazuje čas každej prehrávanej skladby.
Dá sa aj tak, že označíš všetky v playeri a uvidíš všetky časy. Následne je to len o výbere.
KoxXxo
17.08.15,17:18
pusti si rádio
Kabaka123
17.08.15,17:24
nepochopil si , minutáž jednej pesničky viem zistiť... mne ide o to, aby som vedela zistiť koľko minút je to dokopy - všetky pesničky celkový čas... možno som sa zle vyjadrila...
VYRIEŠENĚ... slepá som... už vidím...
buchač
17.08.15,17:26
Hm.....

Ak sú aj v zahraničí rádia takej "kvality", ako sú u nás, tak sa nečudujem, že si chce nahrať skladby.
Lebo počúvať tie (akože) vtipné hlášky moderátorov, samá reklama...???
a v neposlednej miere teraz nedávno uzákonené púšťanie slovenskej tvorby ??? Teda aspoň u mňa nehrozí...šak keď počujem IMT Smile alebo Opatovského, tak hrozí vydrbanie sa do šancu.

Mne rádio hraje len v meste..
Kabaka123
17.08.15,17:37
rádio určite nie..., lebo sa nedajú počúvať... ak rádio tak Rocková republika..., ale majú slabý signál...
lujza.j
17.08.15,17:47
občas je fajn..si pustiť aj rádio...hlásia vrijeme,promet-gužve...prometne nesreče....:)
lujza.j
17.08.15,17:49
stiahni si celé sety ....:)
buchač
17.08.15,17:53
Kabaka123 (Dnes 20:37) rádio určite nie..., lebo sa nedajú počúvať... ak rádio tak Rocková republika..., ale majú slabý signál...
=============================
Paštekárom celkom závidím Rádio Aligátor.
Svojho času som sa pohyboval v Paštekárni a jej okolí, som bol prekvapkaný z toho radijka...ale mohla sa kvalita aj zmeniť.