halali
18.08.15,10:43
Ahojte prosím potrebovala by som poradiť ako je potrebné zariadiť telefónne čísla keď odchádzam do dlhší pobyt do zahraničia. Vôbec neviem ako to beží... pred mojim odchodom si mám zrušiť moje číslo tu a v danej krajine zobrať nové alebo ako sa to robí a čo je najvýhodnejšie?
ivka70
18.08.15,08:48
kam do zahranicia? EU? aky telefonny operator?
halali
18.08.15,12:01
je to na ostrov Reunion, ktorý patrí francúzsku, takže EÚ,.... ja mám zatiaľ operátora orange
avalik
18.08.15,12:12
Ak ti uplynula viazanost u operatora zmen si na nulovy pausal, zaplatis len to co prevolas ... ostane ti cislo a ked prides na SK tak nemas problem so 6hananim karty, faktury si daj posielat elektronicky ... platby urobis cez net

V krajine posobenia si zaobstaraj miestnu kartu.
halali
18.08.15,12:25
no praveže mam viazanost, ale nevadí, takže stačilo by zmeniť paušal a ak nebudem využívať najbližšie mesiace číslo nemôžu ma nejako sankcionovať?
lujza.j
18.08.15,12:30
ked budeš na wifi...možeš volať cez skype,wocap. prijímať volania z SK.ak si viazaná asi si budeš musieť platiť...čo si sa zaviazala...ale to zistíš u operátora...
avalik
18.08.15,12:32
Ak mas viazanost, tak mas v zmluve uvedeny minimalnycpausal, ktory musis pocas viazanosti platit ... a v zmluve mas uvedenu aj sankciu za nedodrzanie.
halali
18.08.15,12:46
ďakujem veľmi pekne kuknem do zmluvy ako to tam je presne špecifikované.... som ochotná aj nejaké sankcie platiť ale nechcem prísť o číslo
Kabaka123
18.08.15,13:12
zabehni k operátorovi a zisti viac...
lujza.j
18.08.15,13:17
ked bude lacnejšie platiť a nevyužívať nemeň...moj chlap bol mimo 4roky...mal viazanosť...platil čo mal...čo už:(v De mal aj ich číslo....aby mohol fungovať z domácimi.... z toho čísla mi aj volával..lebo výhodnejšie....
avalik
18.08.15,14:54
Ked budes platit min. pausal podla zmluvy, tak ziadne sankcie nebudu ... len musis pravidelne platit. Ak ti skonci viazanost, zmenu pausalu vybavis aj telefonicky.