alexxandra
27.10.04,13:28
Zdravim :-} Chcela by som sa opytat,ako to je,ked:

Slovenska firma registrovana pre DPH na Slovensku vykonava stavebne
prace v Ceskej republike pre NEMECKU firmu,registrovanu pre DPH v Nemecku?

Slovenska firma fakturuje bez DPH? Odvadza niekto DPH Ceskemu danovemu uradu?

Vdaka
marianna
29.10.04,08:39
Alexxandra, podľa mňa ide o § 15ods. 2, čiže miestom dodania stavebných prác je miesto, kde sa nehnuteľnosť nachádza, takže ČR. Mám dojem že sa budete musieť registrovať v ČR a odvádzať tam DPH.
alexxandra
30.10.04,10:34
asi ano :-) To mam radost ... Vdaka :-)