Ivusik_Pampusik
21.08.15,08:35
Dobrý deň,

zamestnankyňa prešla z MD na RD, v ZP sme jej nahlásili koniec MD a začiatok RD. Po skončení MD sme ju však neohlásili ako zamestnankyňu. Teraz nastupuje na ďalšiu MD, môžem jej nahlásiť len začiatok RD? Zo ZP sa nám neozvali, že sme ju zabudli odhlásiť ako zamestnanca po prvej MD.

Ďakujem.
J+K
21.08.15,07:39
Väčšinou je problém s mesačným výkazom, mal by byť chybový mes. výkaz. Ale lepšie bude dať všetko do poriadku a ZP nerobia žiaden problém, ak niečo v limite 8 dní nestihneme. Ja by som si zavolala do ZP, vysvetlila by som im, že MD a aj RD oznámené boli, ale zabudla som urobiť odhlášku a že teraz mi pani ide opäť na MD. Predpokladám, že ju budú chcieť aj spätne odhlásiť a teraz k dátumu nástupu na MD zasa prihlásiť.
Ivusik_Pampusik
21.08.15,08:07
Mne práve všetky MV prešli v poriadku, boli tam nulové VZ a nakoľko mi ju nahadzovalo aj do MV SP s nulovým VZ a výluč.dobami bola som v tom, že je to ok aj v ZP, keď sa nikto neozval. Ale so ZP sa pokúšam skontaktovať a dúfam, že to nebude veľký problém. Ďakujem.
J+K
21.08.15,08:29
vo výkaze by mali byť iba materské, potom už nie, preto žiadnu chybu systém nehlásil. ZP nedáva pokuty, budú radi, že sa to dá do poriadku.
Iva001
21.08.15,08:41
kľudne ju môžete aj spätne odhlásiť k dátumu nástupu na RD.
Ivusik_Pampusik
21.08.15,09:38
Mne nehlásil ani pri žiadnom MV pri RD...konečne som sa dovolala a pani mi povedala, že ju mám teraz odhlásiť s dátumom skončenia MD a prihlásiť až keď skončí druhá RD a nastúpi do práce