pengu
23.08.15,20:15
Dobry den,

Potrebujem poradit. Otvaram second hand predajnu a zhanam dodavatela, ktory je osvedceny s prijatelnymi cenami. Viete mi niekto poradit odkial objednat?

Dakujem za kazdu radu
Consultix
23.08.15,20:50
Neodpoviem uz z principu. Na podobnu otazku som za posledny mesiac odpovedal asi 3x. Pouzi prosim vyhladavanie...
Skor, nez zacnes pouzivat tento portal, precitaj si prosim pravidla...
pengu
24.08.15,15:04
consultix, snazila som sa najst odpoved predtym ako som zadala otazku, ale neslo to. bolo mi jasne, ze niekde sa tu uz o tom muselo hovorit, len to jednoducho neviem najst. mrzi ma, ak som ta mojou otazkou nahnevala.
lujza.j
24.08.15,16:17
pengu
25.08.15,07:19
Dakujem lujza.j. uprimne dakujem, aspon niekto pomohol, ale datum zverejnenia z roku 2009 a pod mi nepride velmi aktualny, okrem toho, som reagovala na mnozstvo inzeratov velkoskladov po SR a odpovedali asi traja. preto som pisala sem, ze mozno niekto novy sa ozve. ale naozaj si cenim, ze aspon niekto cital moju vyzvu a pomohol, aj ked ako vravim, vacsina inzeratov je stara, resp mi neodpovedali, alebo maju vyssie ceny ako moj terajsi dodavatel
lujza.j
25.08.15,07:24
Je tam kopec tem...treba hladat....
pengu
25.08.15,07:26
dakujem. fakt sa snazim vsetko citat, len akosi sa mi nedari, preto pisem uz kade-tade. este raz dakujem
Consultix
25.08.15,08:44
V pohode, ja som OK :) Ale niekdy treba ludi motivovat k samostatnosti :)
Pozri sa aj tu: http://www.porada.sk/t269985-second-hand-oblecenie.html#post2753248
pengu
25.08.15,09:10
jj, uznavam, len ako som pisla aj lujze, od otvorenia sledujem net, ci nieco nenajdem, preto som pisala aj sem. inak textilhouse som hned vygooglila aj bez porady. este raz vam obom dakujem, aspon, ze ste citali moj prispevok. ak by ste este nieco nasli, resp sa stretli s odkazom, budem naozaj vdacna. dikes este raz.