klaudia
31.05.06,10:43
Ahojte,

prosim o radu, mam novy notebook, ale neviem zmenit jazyk. Mam tam nemcinu a ja potrebujem anglictinu. Neviete ako sa to da zmenit?

Dakujem Klaudia
Chobot
31.05.06,08:52
Ahojte,

prosim o radu, mam novy notebook, ale neviem zmenit jazyk. Mam tam nemcinu a ja potrebujem anglictinu. Neviete ako sa to da zmenit?

Dakujem Klaudia

Obávam sa, že jedine preinštalovaním Windows-ov. Pokiaľ by Ti stačila anglická verzia len pre Office, tak stačí preinštalovať Office. Ale ak aj Windows, tak ako som spomínal.

To kde si kupovala, že Ti tam dali nemeckú verziu??:eek:
klaudia
31.05.06,09:07
a neda sa cez microsoft? nainstalovat tam language pack?
bepo
31.05.06,09:23
Ak chceš zmeniť celý program do iného jazyka tak môžeš doinštalovať language pack,ak len potrebuješ mať na klávesnici iný jazyk tak cez štart-ovládací panel-možnosti dátumu,času,jazyka-miestne a jazykové nastavenia-jazyky-podrobnosti a tam doinštaluješ jazyk
klaudia
31.05.06,09:50
Dakujem za odpoved. Ja len chcem mat windows v anglictine a nie v nemcite. Takze nemusim to dat preinstalovat? Staci ten language pack?
Chobot
31.05.06,09:53
Tak už som aj ja múdrejší. Len si pamätám, že keď som známej inštaloval do nového notebooku OS, tak na začiatku trebalo vybrať jazyk a ten potom nebolo možné zmeniť.
Hlinkovx
31.05.06,10:02
stačí nainsťalovať langpack...
klaudia
31.05.06,10:30
Dakujem za odpovede. Pomohli ste mi.
M3G
09.06.06,17:25
Windowsy sa štandardne predávajú v jednom jazyku, žiadny windows OEM verzia predávaný v SR neobsahuje viac langpackov okrem pôvodného. V nastaveniach windowsu to tiež nepôjde zmeniť, ani pri inštalácií.

Treba to vyriešiť tak, že si požičiate anglické inštalčky a použijete svoj OEM kód. Samozrejme to musí byť rovnaký typ windowsu napr. HOME edition, inak vám ten kód nepôjde.