Kavalier Bruno
25.08.15,10:53
Mám Magio kábel.Chcem si nechať len športové kanály,ostatné /STV,Markíza,dokumenty atď.../by som chcela zrušiť.Dá sa to?Máte nejaké skúsenosti s tým?Dík za odpoveď
misoft
25.08.15,11:19
Nedá!
Je základný balíček - ten musí byť vždy (sú tam totiž i verejnoprávne stanice!) a potom si doobjednáš svoj ďalší balíček - športový HD.
https://www.telekom.sk/televizia/kanaly-magio-tv?gclid=CMjN27qbxMcCFeoJwwodBZkLtQ

Tvoja "požiadavka" sa mi zdá nereálna - ako keby si žiadal auto, ale len so športovými kolesami a to ostatné nepotrebuješ... na prd by ti boli športové kolesá, keby si ich nemal na čo namontovať....
Kavalier Bruno
25.08.15,11:27
Misosoft:ďakujem.toto mi povedali aj v t-come.Nedá sa.Prečo nereálna?Ostatné stanice by som mala od konkurencie,viac programov,za menej eúr.akurát,že tam chýbajú niektoré športové kanály,ktoré moment.mám.
misoft
25.08.15,11:29
Nepochopila si?
Oni nemôžu ti dať osobitný balík programov, pokiaľ nemáš ten základný balík. Ten dodatočný balík je "nadstavbou" toho základného. Ak nemáš základný, nemôžeš mať aj ten navyše.

Paralela k tvojmu: prídeš do banky a povieš, že si chceš ukladať peniaze, ale NECHEŠ mať u nich, účet, lebo už budeš mať účet v inej banke. Pristúpia na to? Nie, lebo oni do prasiatka neukladajú.

Ak budeš mať iné kanály od iného, tak sa pozri, či majú aj športove. Ale opakujem - bez základu sa osobitný balíček prijímať NEDÁ!
Kabaka123
25.08.15,11:34
presne tak
Kavalier Bruno
25.08.15,11:41
ešte raz dík.Tí druhí majú,ale len 2 športové kan.Ostávam ďalej v T-com.
buchač
25.08.15,12:50
Ale veď ľahká pomoc.

Takáto ponuka nedá (PROSTE NEDÁ SA) aktuálne zriadiť, tak si vezmeš základný balíček, doobjednáš tie športové podľa výberu....a následne postupuješ podľa :

1. Tie športové kanály si dáš na prvé miesta v poradí v nastavení televizie.
2. Tie ostatné až ďalej
3. Pozeráš len športové kanály
4. Tie ostatné proste ignoruješ...ale aj platíš
5. Nezabudni, že aj na tých ostaných idú športové prenosy
6. No ostatných idú v TV Novinách športové správy...a tie by som rozhodne neopomínal...;) :D
7. ...že existujú športové kanály, ktoré sa dajú pozerať cez net ?
Ale šak kto by sa tým vlastne zapodieval...;)