misstka
26.08.15,20:18
Zajtra si idem pre auto do predajne. Do koľkých dní som povinná ísť na dopravný inšpektorát a prihlásiť ho a vybaviť si značky? A robí sa pri prihlásení nového vozidla aj obhliadka? Dakujem
buchač
26.08.15,18:22
Do 15 dní
Nie
misstka
27.08.15,06:32
Do 15 dní
Nie
Ďakujem, tých 15 dní som si bola viac-menej istá, vygooglila som si, ale to či treba aj obhliadku som asi googlila zle lebo mi to vyhodilo 3 stránky kde to bolo nejasné, časť písala že netreba časť že treba
Tweety
27.08.15,06:35
Zajtra si idem pre auto do predajne. Do koľkých dní som povinná ísť na dopravný inšpektorát a prihlásiť ho a vybaviť si značky? A robí sa pri prihlásení nového vozidla aj obhliadka? Dakujem
http://www.minv.sk/?prihlasenie-noveho-vozidla
buchač
27.08.15,07:46
Do 15 dní
Nie
Ďakujem, tých 15 dní som si bola viac-menej istá, vygooglila som si, ale to či treba aj obhliadku som asi googlila zle lebo mi to vyhodilo 3 stránky kde to bolo nejasné, časť písala že netreba časť že treba

S vozidlom, ktoré prihlasuje prvý majiteľ po kúpe, nie je potrebné ísť na prehliadku.
Ale ak by niekto kúpil nové vozidlo a následne ho predával, tak to je už iná káva.
Na obhliadku je potrebné ísť...no ostatné platí, t.j. na STK a EK až po 4 rokoch.