Lucia štefaňakova
27.08.15,11:32
Dobrý deň prosím Vás robil niekto podnikateľský zámer pre upsvar na zamestnanie evidovaného na urade práce do 29 rokov? čo by mal obsahovať a nemáte náhodou vzor? Ďakujem krásne za každu radu.
Vlasta
27.08.15,09:50
Na stranke upsvar je vzor, co ma obsahovat. My sme len strucne opisali vyvoj spolocnosti, strukturu spolocnosti, co je cielom a pracovnu napln jednotlivych prac.

http://www.upsvar.sk/ke/tlaciva-pre-zamestnavatelov/51a-prispevok-na-podporu-vytvorenia-pracovneho-miesta-v-prvom-pravidelne-platenom-zamestnani.html?page_id=466182
Lucia štefaňakova
27.08.15,09:58
no známa mi vravela, že tam musí byť uvedená aj plat zamestnancov?
avalik
27.08.15,09:58
Vzory podnikatelskych zamerov mas na internete, ma to byt tvoj podnikatelsky zamer - na jeho uskutocnenie pravdepodobne potrebujes zamestnancov a niektori z nich mozu byt aj s poskytnutim prispevku podla § 51a zakona o zamestnanosti. Over si na urade ci im staci podnikatelsky zamer alebo chcu podnikatelsky plan - su to rozne dokumenty s roznym rozsahom a strukturou - uradnici si ich casto mylia.
Vlasta
27.08.15,12:42
ano, musi byt uvedena predpokladana mzda novoprijateho zamestnanca, vyplnis prihohu 12- zamer, je to tam po jednotlivych bodoch.
Lucia štefaňakova
09.09.15,07:51
ďakujem za radu