Dzejdza
28.08.15,07:17
Máme reštauráciu a akurát sme začali pracovať v programe Oberon. Momentálne v Oberone vytvarám skaldové karty na jedlo ktoré sa predáva. Nakoľko sme reštaurácia, každý deň máme viac jedál a každý deň iné. Je to také menu (polievka, hl. jedlo, voda) v jednej cene. Viete mi poradiť ako robiť tie skladové karty? Či mám všetko nahadzovať zvlášť, alebo spolu do jednej karty ako celé menu? Keby som to nahadzovala do jednej karty, tak s tým mám strašne veľa roboty, lebo to menu sa stále obmieňa. Vedúca to chce tak, ale ja si myslím že je lepšie to mať každé zvlášť a ušetrí mi to aj veľa roboty. Nemusela by som každý týždeň nahadzovať jedlá nanovo. (Príklad: rezeň s ryžou, zeleninová polievka jeden týždeň. rezeň so zemiakmi, zemiaková polievka na druhý týždeň. Keby to bolo každé zvlášť, stačí to nahodiť do skladových kariet len raz a pri pokladni si to už nahodia. Keď to bude spolu musím vytvarať vždy nanovo kartu s inou prílohou alebo polievkou.
misoft
28.08.15,06:05
Skladové karty na jedlá? Nemýliš sa? Hádam skladové karty na suroviny k výrobe jedál. Pretože pochybujem, že hotové jedná budete v sklade držať.... Vedúcej odkáž, že hotové jedlá sa na sklad nedávajú (max. do vyhrievaných vitrín) - veď i hygiena by sa zhrozila a mohla by reštiku zatvoriť.
Dzejdza
28.08.15,06:08
V skladových kartách máme materiál na výrobu jedla, ale máme tam aj konkrétne jedlo s receptúrou, aby mi to pri predaji vedelo suroviny odpísať.
misoft
28.08.15,06:20