MajaJ71
28.08.15,20:42
Dobrý deň. Mám trvalé zamestnanie a teraz chcem využiť možnosť zamestnať sa na dohodu, na asi 40 hodín mesačne, popri zamestnaní. Odmena by mala byť maximálne do výšky 150 eur.Je to práca u iného zamestnávateľa. Vykonávaná práca nie je totožná s prácou vykonávanou v mojom zamestnaní. Chcem vedieť, aké mám odvodové povinnosti z práce na dohodu, či ich treba platiť mesačne, alebo pri ročnom zúčtovaní, keď sa robí daňové priznanie. Z trvalého pracovného pomeru mi odvody robí zamestnávateľ.
Ďakujem za odpoveď.
Anik
28.08.15,18:56
Aj z dohody bude za Teba odvádzať zamestnávateľ, Tvojou povinnosťou bude ak požiadaš o vykonanie ročného zúčtovania dane zamestnávateľa priložiť aj potvrdenie od zamestnávateľa na dohodu. Tam nesmieš tiež požiadať , o daňové zvýhodnenie. Ak nepožiadaš zamestnávateľa o RZD Tvojou povinnosťou bude urobiť si daňové priznanie kde zhrnieš obidva príjmy. Tiež nemôžeš mať pri nízkom príjme odvodovú úľavu na zdravotnom poistení u zamestnávateľa.
MajaJ71
29.08.15,07:32
Veľmi pekne ďakujem za pomoc. Človek, ktorý ma chce zamestnať na dohodu, chce aby som si odvody robila sama. Preto neviem, ako postupovať.
veronikasad
29.08.15,08:47
O výkon akej práce ide ? Odvody z dohody si nemôžeš robiť sama, to by si musela mať živnostenský list a výkon práce fakturovať.
MajaJ71
29.08.15,11:09
taxikárčenie. ako výpomoc pre nich a pre mňa ako privyrobenie
veronikasad
29.08.15,11:18
Buď si vybavíš živ.list s predmetom podnikania "Vedenie cudzieho motorového vozidla", alebo ťa zamestná na dohodu o prac.činnosti, s max. výkonom práce 10 hod. týždenne. Pri dohode všetky daňové a odvodové povinnosti prechádzajú na zamestnávatela.
MajaJ71
29.08.15,11:28
Veľmi pekne ďakujem. je to na tých 10 hodín týždenne. Veľmi ste mi pomohli sa v tom zorientovať. vďaka