gulka18
30.08.15,02:00
Ahojte,
o vaporizaciu bylin sa zaujimam uz dlhsi cas, aj koli nahrade za fajcenie, aj koli vapovaniu bylin, pretoze takymto sposobom sa daju z byliny vytazit prospesne latky. Nasiel som vsetko o vaporizacii aj pri akych teplotach vapovat, no nikde som nenasiel v akom stave vapovat bylinku(vysusenu,cerstvu). Nedavno som si kupil vaporizer Titan2 a tak som skusal vapovat susenu medovku, no nemala ziadnu chut a nesla ani moc para. Skusal som aj cerstvu salviu a to ma prijemne prekvapilo.
Prosim ak mate skusenost s vapovanim budem vdacny za kazdu radu a tipy.
bettylou
30.08.15,01:42
zvyknú sa aj esencialne oleje vapovať, ale zadrbe sa vaporizér, taže radšej nie. Bylinky čerstvé, dobrá je aj mäta, smrek, kosodrevina, ako si spomínal šalvia, aj pomarančová a mandarínková kôra sa dá. Zo sušených škorica, klinčeky. travku nemusím. Ten Titan II je na suché byliny.
gulka18
30.08.15,02:11
Vdaka...teraz uz len nakupit crepniky a pestovat bylinky :-)..pridam tu link, kde je pekne napisane ake bylinky na co posobia aj pri akych teplotach vapovat...snad sa tym odvdacim ;-)
http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-71356.html
gulka18
30.08.15,02:44
V pohode...vyhladaval som info o vaporizacii a tam som nasiel ten celkom rozsiahli zoznam...inac tu stranku ani nevnimam :-)
kopretinka
30.08.15,06:36
že bylinky a v linku je marihuana :D
čo sa schovávaš za bylinky
lujza.j
30.08.15,06:38
Salvia ho prekvapila:D
buchač
30.08.15,07:04
...a medovka dorazila....

Ešte je stále v limbu...;) :D :D :D
bettylou
31.08.15,05:05
HádAM Tá šalvia divinore :D