lukas1988
31.08.15,00:28
Ahojte máte niekto skúsenosti s prevádzdkovaním Kiosku / predajného pultu v niektorom z Bratislavských obchodných centier ? Rád by som prediskutoval pár vecí či už so zamestnancom alebo majitelom takéhoto dačoho. Určite budem kontaktovať aj obchodné centrá no to má ešte čas kym zozeniem potrebné financie a rad by som si zatial spravil obraz kolko ich vlastne bude.

Viete mi niekto povedať približnú cenu za prenájom ? Určite sa to liši od OC ale rad by som počul nejaku konkretnu cenu, napr. v Auparku som platil xx euro za m2.

Ake možnosti má daný kiosk. Čo som sa dočítal ak tam chcem predávat potraviny je potrebný prívod teplej a studenej vody čo si nejak neviem predstaviť ako stánok v strede promenády napojim na vodovod. Alebo OC s týmto rátali a IS majú kade tade ? Ak nie ako to majú vyriešené stánkari ? Može to byt nejaká nádržka s vodou ktoru pravidelne doplnajú ?

Môžem v kiosku predávať kávu a nealko flaskové nápoje ? Alebo si OC vyhradujú tieto služby jedine pre svoje "statické" kaviarne.

Ďakujem za odpovede.
lujza.j
31.08.15,06:37
http://www.porada.sk/t169764-kupa-nebytoveho-priestoru.html
Mozes citat tema sice z roku 2011...ale pochybujem,ze ceny isli dole...