Boro Pekarčík
31.08.15,19:17
Ahojte vypina sa mi pc pri hrach ako napr. Cs 1.6 steam,minecraft,
Počítač uz ma 10 rokov ale niektore komponenty su novšie.
Zajtra si chcem urobiť taky test ohladom teploty hrani hry 10 min. (Pc mi ide asi 15min) a pozriet na teplotu Ale podme k veci.
Vypne mi pc po zapnuti ma teplotu 54° procesor,Jadro 1,2 50-55°,Neviem čím to je
Vypne sa uplne.
Zdroj som nedavno daval.A grafika mi udrži cs go.
Niekedy davnejšie mi ukazovalo blue screen of dead s takymto spajlikom :( .
Dakujem za odpoved

Ta blue screen robila na windows 8 (niekedy) teraz na win 10 iba vypne.
misoft
31.08.15,19:46
Hmmmm.... nové komponenty. Aké? Nevieme nič o tvojom PC - aké CPU, aká grafika, aká pamäť, aký zdroj - bez toho len hádame.
Ak sú také nízke teploty a predsa vypne - prvý ma napadne ZDROJ. I keď tie teploty - nevieme, aké sú pri záťaži.
10-ročná mašina - má už svoje najlepšie za sebou.....
Boro Pekarčík
31.08.15,21:20
Novšie komponenty zdroj,grafika,HDD.
CPU bednu bars rozoberat nechcem niesom v tom aš taky ,,macher"
Harddisc : Stary ktory bol pri pc sa boužial pokazil či čo to už si nepätam ale teraz mame 75GB a stoho je 8GB volneho.Už sme ho aj menili lebo robil take podivne zvuky niekedy ked sa zamrzol alebo ked sa ukazala blue screen (zaseknuty zvuk niečo take drrrrrrrrrrrr)
Zdroj:Ten sme menili asi 5krat a stale to robi
(Pri poslednej zmene zrdoja mi to nerobilo ale ak sme dali win 10 z windowsu 8.1 tak potom zas)
Grafika: Otom vam asi vela nepoviem Je to NVIDIA Ale piše če to je amd :D a viac o grafike asi nevim.
(Utiahne cs go bez lagov)
Pri vypinani pc mi nič neurobi iba ho vypne
Zajtra pozriem ten test o pokusim sa to napisat sem. Dik
Ešte nemože to byt procesor?? Kedže už ma 10 rokov a pri zapnuti (po vypnuti ) ma 54°??
Ramka viem že to nieje asi dôležite ale je to v pc mari sa mi že ma len 2GB.
Ventilator: na bedni bočný mame na grafike alebo na matičnej doske neviem teraz tieš mame a ešte mame jeden bonusovy sa mi zda že niekde pri HDD.
A ešte pc mame v stoliku ma tam ešte Aj volne miesto aj sme ho nechavali otvoreny (nech sa vetra ) podnim su noviny (zmenšene na minimum žeby sa nekyval a nič.
Typ procesora DualCore AMD Athlon 64 X2, 2400 MHz (12 x 200) 4600+
Názov CPUID CPU AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4600+
a pc sa vypol pri 82c
jslancik
01.09.15,05:32
Ocividne je to stara sunka. A to, ze vymenis stary komponent za podobne stary, nic neznamena. Ani ked to spravis 5x. Moze to byt slaby zdroj, slaba grafika. A prehrievanie jednotlivych komponentov, najskor grafiky, ktora je pod zatazou.

Namiesto hrania hier skus radsej citat. Aby si nepisal ako hotentot...
misoft
01.09.15,14:28
Aida64 ti vypíše presnejšie údaje, čo všetko máš v PC. Ale ten Athlon - to je slabota (i keď dvojjadro) - http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=AMD+Athlon+64+X2+Dual+Core+4600%2B - jeden z najslabších procesorov; 2GB RAM - málo, grafika - buď nVidia, alebo AMD - nikdy nemôže takéto nezmysly vypisovať nVidia s AMD GPU sa nerobili. Okrem toho 75GB HDD - nepostačujúce - to je smiešny HDD. Zdroj - koľko W?
A vetranie - otvorením bedne - ešte to zhoršíš. Chladenie je založené na prievane. Chladný vzduch sa dostáva spodkom bedne dnu a ventilátory teplý vyfukujú von. Ak debnu otvoríš - tie ventilátory len berú výkon zo zdroja, ale ich účinnosť je potom len 30%.