Diego 2
31.05.06,16:55
Ahoj vsetkym.Hladam kvalifikovaneho uctovnika a danoveho poradcu v BA.Samozrejme cenovo dostupneho.Prosim o VAse referencie.Uvital by som aj priblizne ceny za polozku.Som zacinajuci podnikatel nie som ekonom ako vacsina z Vas.

Dakujem S pozdravom Diego
Zoltán Kovács
05.06.06,10:59
Ahoj vsetkym.Hladam kvalifikovaneho uctovnika a danoveho poradcu v BA.Samozrejme cenovo dostupneho.Prosim o VAse referencie.Uvital by som aj priblizne ceny za polozku.Som zacinajuci podnikatel nie som ekonom ako vacsina z Vas.

Dakujem S pozdravom Diego

Co pre teba znamená kvalifikovaný a lacný? Za vedomosti sa predsa platí primeraná cena!!!
marula
05.06.06,11:24
Ten, kto roky pracuje na sebe, študuje zákony, stará sa o klientelu, drží kanceláriu, platí odvody a dane... nemôže byť lacný. Lacní sú len tí, ktorí ani netušia, do akého rizika vstupujú oni sami, ale najmä vystavujú riziku tých, ktorí za cenu rýchlo a lacno získanej klientely ponúkajú ceny úmerné ich odbornosti.... Žiaľ, v účtovníckej praxi je "fuškárov" viac ako dosť. Každý, kto chce v tomto fachu začať, musí byť najpr učeň a potom si môže zapýtať cenu...
Verci
05.06.06,11:46
Záleží čo potrebuješ viac daňové alebo účtovné poradnenstvo aj skúsený účtovníci už majú svojích daňových podacov. Ak to zvláda jeden človek tak
to stojí viac a platíš len jedného. Zapamätaj si,že dôveruj ale preveruj a hlavne pri hladaní účtovníkov platí vždy.