danka.kk
04.09.15,13:22
Ahojte poraďáci ..Neviem ako ďalej ..Mám obchod už 12 rokov so spotrebným tovarom na veľmi veľkom sídlisku :12 000 obyvateľov .Neviem ako ďalej mám málo zákazníkov to čo zažívam tento rok som ešte nezažila .Tovar dokladáme pravideľne -vždy nejaké novinky.Reklama v reg.novinách bežala 10 týždňov mám skupinu na fb,ale aj e.shop a reklamnú stránku na fb..Otváraciu dobu sme predĺžili ..Celý obchod sme sprehádzali ,ale nič. Vždy k nám chodili zákazníci v húfoch..nemám problém,že nepredáme keď prídu,lebo tovar máme naozaj široký a čo najlacnejší,ale mám problém,že chodia iba doobeda ..Viem,že je to teraz také všeliake všade,ale ja chcem pokračovať ..,ale ako ????
arizona
04.09.15,12:09
Aky druh sortimentu mate? Od casu ked sa vam znizil pocet zakaznikov sa nieco udialo v okoli? Napr. pribudol podobny obchod,obmedzilo sa parkovanie, ci nieco podobne? Lebo pricin moze byt vela...
danka.kk
04.09.15,12:19
Dobrý..mám spotrebný a sezónny tovar ..Snažíme sa voziť všetko čo tu na sídlisku pýtaju domáce potreby ,hračky,umelé kvety dekoračné predmety..čo sa zmenilo ?Konkurenciu nemáme toto je zarážajúce ..jediné čo sme postrehli je menší pohyb luďí celkovo v okolí..
kvietok 22
04.09.15,15:39
E.shop ide ako?
misomiso
04.09.15,20:07
No celkovo obdivujem vo vacsine pripadov obchodnikov, ktori prevadzkuju maloobchody. Poznam iba zopar takych, kde ludia stoja v rade a obsluhu ich non-stop styri predavacky (napr jedno zabahnute zeleziarstvo s tradiciou na dobrom mieste). Vacsina obchodov sa podal mna trapi alebo sa tam skor iba peru peniaze pretoze tam nevidno zakaznika, takmer ako je den dlhy.

Obchodov je jednoducho privela. Uz skachoval dokonca aj Baumax, Je jesne preco, spravil dve chyby a na ne doplatil. To ale neznamena, ze ani OBI to nebude mat tazke, pretoze je to uz Hornbach, Bauhaus a na kazdej dedine dva Mercury markety.

Je to podla mna dosledok toho, ze sme lenivi. Nikomu sauz nechce nic vyrabat, dokonca uz ani opravovat nie. Iba nakupit, vacsinou z Ciny a ponukat o 0,02 EUR lacnejsie, ako najlacnejsi obchod v okoli. Take nieco nemoze velmi fungovat.

Je zaujimave, ze peciara neviem dostat na chalupu uz druhy rok, tak ma vela roboty a programatora na novy e-shop takisto. Pritom obaja vedia, ze zaplatim okamzite sumu, ktoru vypytaju.
danka.kk
07.09.15,10:09
E.shop išiel vynikajúco a to pokiaľ bol na Sk dodavateľ,ale aj ten skrachoval a bez slova sa zbalil a odišiel do zahraničia..ani nás neinformoval ..potom existoval druhý predaj a to cez zľavové portáli to ide skoro vždy,ale nevyhovuje mi systém: tovar budem predávať 1 mesiac ty kupuj bal a odosielaj ..po ukončení akcie ti peniaze vyplatíme až po uplynutí platnosti kupónov a to až po 14 dňoch ..a ešte si strhneme od 22 do 30 % z obratu a to aj z poštovného na ktorom vy nemáte ani cent čiže :tovar máte nakúpit vo veľkom dopredu čakať či to predajú ak nie ..tvoj problém 2 mesiace čakáte na peniaze ..otrasný rabat pre nich a ak je reklamácia ,alebo storno zasa sa ich to netýka ..tak som otvorila nový e.shop kde tie percentá vkladám do reklami sama zatiaľ tak 10 objednávok mesačne :( hlavne ma štve ten kamenny..