mimon bob
05.09.15,00:13
Ahojte prosim vas pomozte mi... Menstruacia mi meska uz 8 dni... A den ked som mala dostat menzes som mala hnedy vytok s krvou 2 dni.. Na internete som citala ze sa mi oplodnilo vajicko.. No neviem ci je to pravda.. Ale bolia ma prsia a pod bruskom... Ked lezim citim tlkot srdca ale mlzbo si to len namyslam ze to citim.. Este som si nerobila test.. Prosim pomozte mi a odpiste mi niekto.. Dakujem velmo pekne za kazdy pomoc.. Aspon mi poradte co mam robit dakujem
korela
04.09.15,22:33
Ku gynekológovi, buď potvrdí tehotenstvo alebo nie. Tiež poznám taký prípad,
čo si čítala na internete.
arizona
05.09.15,03:25
Co cakas,aku pomoc? S cim?
Ak chces vediet,ci si tehotna,odpoved ti da jedine lekar. Nik ti cez monitor pocitaca do maternice nevidi
Dáša_
05.09.15,03:30
no ve´d si urob test a máš odpoveď v okamžiku. Aj bez lekára
ivka70
05.09.15,04:46
predpokladam, ze nemas vela rokov, ked tak panikaris.
Nemusi to byt tehotenstvo, moze to byt hormonalna nerovnovaha napr.
A stres moze ovplyvnit meskanie menstruacie tiez.
hnedy vytok v den predpokladanej menstruacie ma tazko nie o spolocne s oplodnenim vajicka. ale take krvacanie moze prist, ak uz si tehotna, pri prvych terminoch povodnej menstruacie .
skludni sa, chod si do lekarne kupit tehotensky test, ktory do velkej miery tehotenstvo potvrdi ci vyvrati.
tlkot srdca mozes citit po tyzdni meskania menstruacie nanajvys svoj, prvorodicky citia aj pohyby tak najskor v polovici tehotenstva, co je po 4-5 mesiacoch.

a ak to neprestane, teda ak menstruaciu nedostanes, treba navstivit gynekologa, aby vylucil cystu ci to tehotenstvo potvrdil.
alaya1
05.09.15,05:29
Tehotensky test je volnopredajny v lekarni. Ak jeho vysledok je negativny, treba vyhladat lekarsku pomoc, nakolko moze ist aj o ine gynekologicke ochorenie.
korela
06.09.15,11:21
nebrala si nejaké lieky počas predchádzajúceho mesiaca? ibuprofen a pod.? stačila by aj jedna pilulka.
Asi ja
08.09.15,11:56
Ahoj ... Doteraz si mala menštuáciu pravidelne?? Môže to byť aj tým, ak si len začala pred nedávnom pohlavne žiť s partnerom, vtedy môže menštruácia meškať. Srdiečko môžeš cítiť aj zo strachu,ten robí divy. Hlavne sa musíš trošku ukľudniť a naozaj kúp tehotenský test. Držím palce
arizona
08.09.15,23:33
co s tym ma ibuprofen korel???
korela
09.09.15,00:00
Môže spôsobiť problémy pri uhniezdnení oplodneného vajíčka. Možný je aj vplyv v neskoršom štádiu, ale to nemám potvrdené. Treba sa spýtať lekára.
lacotinka
09.09.15,03:08
"" Môže to byť aj tým, ak si len začala pred nedávnom pohlavne žiť ""
tožžžžžžžžžžžžžž

Nebolo by zle začať až vtedy, keď na to "má" = potom by sa nebála - - ak teda ozaj už začala
ale logicky : Ak nezačala, prečo by sa pýtala?
osky
12.09.15,19:33
pockaj este tyzden a potom si sprav ten test,a ked bude negativny,utekaj si kupit par prezervativov,nech buduci mesiac nemusis znova riesit rovnaky Problem.... :-D