Sarah Marcinová
05.09.15,15:06
cca do tých 6tich rokov sme boli spolu, nasledovne odišiel do Anglicka, odvtedy len pár rokov v kontakte, teraz nič.
Narodil sa v r. 1794, má brata Zdena Marcina, ktorému sa taktiež už neozýva.
Mama naňho podávala exekúcie, čiže je pochopiteľné, že o sebe nechce dať vedieť, čo pre mňa veci trochu komplikuje.
Snažím sa nájsť spôsob, akým ho nájdem, keďže sme kvôli mobilným číslam stratili kontakt.
veronikasad
05.09.15,13:26
koľko máš rokov ? Poštu pre teba si neskúšala (ak teda máš odvahu na takéto zviditelnenie sa) ?
taiko
05.09.15,15:12
mozno keby si dala meno?
Sarah Marcinová
05.09.15,15:16
14 :) áno rozmýšľala, ale neviem, či by som to spravila aj napriek tomu zviditeľneniu sa no...
Sarah Marcinová
05.09.15,15:17
Peter Marcin, cca 40 r.
Sarah Marcinová
05.09.15,15:19
veď to už vlastne zrušili, nie?
taiko
05.09.15,15:40
mne ta fotka pride sko z Belgicka, alebo z Holandska.
Sarah Marcinová
05.09.15,16:04
nie nie, ja som si to googlila, to je presne Bournemouth beach, si pozri
Terezia13
05.09.15,16:09
neviem, či by si zašla až do takého riešenia - na facebook, tu je síce veľa ľudí prihlásených, ale na facebook a iné siete sa prihlasuje nekonečné množstvo
Sarah Marcinová
05.09.15,16:28
vyzerá to tak, že on fb nemá, hľadala som ho tam už, nielen ja, aj moje tety a tak... Písala som si s ľuďmi z Anglicka, nie len cez fb, aj iné appky, zatiaľ nič :) ale skúšam stále
Terezia13
05.09.15,16:59
nehľadaj pod menom, vytvor si stránku alebo skús nájsť stránku, kde niekoho hľadajú, on nemusí mať, ale môže ho niekto poznať
Sarah Marcinová
05.09.15,17:01
skúsim, áno budem stále kontaktovať ľudí, vďaka za tip :)
veronikasad
05.09.15,17:11
buchač
05.09.15,17:11
keď som bola menšia, boli sme spolu, no on odišiel do Anglicka. Informácie o ňom nejaké mám (pre viac info - spýtajte sa) a snažím sa nájsť spôsob, akým ho nájdem, a ako vidíte, skúšam všetko možné. Nejaká pomoc?
===========================
Ja sa nepýtam...tie si mala dať hneď na začiatku...ale to je jedno.
Opýtam sa ale inak.

Odkiaľ máš nejaké informácie ?
Ale kde sú tie všetky informácie od mamy ?
...a koľko máš vlastne rokov ?
Ty ani nevieš presne, koľko má rokov ?
Sú rozvedení ? Platí alimenty, ak ich ešte musí?

Mimochodom...nezatajuje sa ?...a s tým súvisí všetko ?
Sarah Marcinová
05.09.15,17:34
Odkiaľ mám informácie ? od rodinných príslušníkov (od tety z jeho a maminej strany, mamy atd...)
Čo sa týka mojej blbo položenej otázky, áno uvedomujem si to, a ospravedňujem sa. už je opravená, ajkeď tie informácie čo viem, sú v tejto situácii nepotrebné.

mám 14

Sú rozvedení ? Platí alimenty, ak ich ešte musí?
áno sú, už platí
Mimochodom...nezatajuje sa ?...a s tým súvisí všetko ? áno zatajuje, preto je ťažšie ho nájsť,schováva sa z toho dôvodu, že sa zadĺžil, čiže ak by sa vrátil na SR, dostal by sa akurát do basy...
Sarah Marcinová
05.09.15,17:35
ďakujem Ti
buchač
05.09.15,17:50
Sarah Marcinová (Dnes 20:34)
Sú rozvedení ? Platí alimenty, ak ich ešte musí?
áno sú, už platí


Sárka...
Teraz je to už iná reč.
Aj napriek Tvojmu veku máš moje plus...nie každý sa na niečo také dá. ;)

--------------------------------
Ako odrazový mostík by mohol poslúžiť kontakt-účet-adresa, odkiaľ prichádzajú alimenty.
Lenže tu je jeden veľký problém...a to je práve ten vek. Si totiž maloletá a tým pádom právne považovaná za nespôsobilá na určité úkony.
Zahraničie je zahraničie...a ak nevieš komunikovať v jazyku, tak proste končíš.
Ďaľší problém vidím v samotnej korešpodencii...ono sa niečo dá poslať mailom, no niečo teda už nie. Samotná korešpodencia má aj svoje pravidlá.
---------------------------------
Takže také niečo by som zveril niekomu inému, najlepší by bol právnik v danej oblasti...ALE to sa zasa nedoplatíš.
Sarah Marcinová
05.09.15,18:08
Na to, odkiaľ prichádzajú peniaze som sa mamy nepýtala, vlastne mi ani nenapadlo na to ísť týmto smerom.
Angličtinu mám v malíčku, do Anglicka však momentálne ísť nemôžem, lebo na to potrebujem otcov podpis...a áno, právnik by v mojom prípade nebol najlepší nápad. Škoda, že si naveľa vecí, ktoré mi kedysi rozprával otec nepamätám.
veronikasad
05.09.15,18:09
Chýba ti ako otec, alebo ho hľadáš kvoli nedoplatkom na alimentoch ?
Sarah Marcinová
05.09.15,18:12
mne je jedno čo vlastní alebo koľko peňazí mi položí na ruku. Chýba mi ako môj otec, lebo ho mám rada, aj napriek všetkému, čo sa stalo.
veronikasad
05.09.15,18:19
Tak skús tú stránku na FB, čo som ti priložila odkaz ,,,
Sarah Marcinová
05.09.15,18:19
ďakujem Ti za Tvoju odpoveď. Niečo ešte povymýšľam :)
arizona
05.09.15,18:57
arizona
05.09.15,19:00
Skus napisat na tie fora,ze ho hladas. Ale nejako "citlivo", s peknym odkazom,ze ti napr.chyba... Lebo ako pises, ak ho mama nahana s exekutormi,je mozne, ze sa neozve,lebo ma strach.
Sarah Marcinová
05.09.15,19:38
jasné, ďakujem Ti veľmi pekne
kukučka
05.09.15,19:42
Nechce sa mi veriť, že spretŕhal všetky kontakty so Slovenskom.Žiješ v tom istom meste kde sa narodil? Skús navštíviť jeho starých kamarátov, spolužiakov, susedov.
Sarah Marcinová
05.09.15,19:46
Skvelý nápad. Pokúsim sa zistiť, ktorí to sú, a spýtam sa mamy, či sa môj otec narodil v Michalovciach alebo niekde inde. Vďaka.
arizona
05.09.15,21:01
Ja som presvedcena, ze aj jeho rodicia a surodenci by vedeli povedat viac...
lacotinka
05.09.15,21:25
"" Sarah Marcinová (Včera 21:12) mne je jedno čo vlastní alebo koľko peňazí mi položí na ruku. Chýba mi ako môj otec, lebo ho mám rada, aj napriek všetkému, čo sa stalo. ""

- teraz ti to ešte nepôjde
- možno o pár rokov áno
/ na hocijaký vzťah treba dvoch
/ tí dvaja to musia aj chcieť
/ a musia súčasne
/ u vás to vyzerá na príliš jednostranné
/ a na 99% vzťahovo neperspektívne !!!!