endrju
31.05.06,23:04
Všetkým Poraďákom, ktorí sa považujú za deti svojich rodičov, prajem úspešné prežitie dnešného sviatku - Medzinárodného dňa detí :D
kukučka
31.05.06,21:12
Hor sa sedemnástky, ideme oslavovať!
PS. tá fotka má názov: holky u tyče nahoře bez :D
Eulalia
01.06.06,02:52
Prima, dnes sa teda budem tváriť, že mi je zase ..násť:D :D :D
Keď už sa neuzákonil ten deň účtovníkov, mzdárov a iných členov Porady, tak sa potešme a oslávme to aspoň takto:D :D
A prečo nie? Veď mnohí z nás sú aspoň ducha mladého, aj keď telo si už robí, čo chce.
Takze všetko najlepšie večným deťom:) :) :) (Tým myslím nie detského rozumu, ale mladého ducha:D :D )
karol.za
01.06.06,02:59
Prima, dnes sa teda budem tváriť, že mi je zase ..násť:D :D :D

Ahoj Eva
prečo sa pretvarovať,však ty tých -násť máš !!!
s pozdravom karol
:):):):):)
Eulalia
01.06.06,03:06
Ahoj Eva
prečo sa pretvarovať,však ty tých -násť máš !!!
s pozdravom karol
:):):):):)[/QUOTE]

To mi padlo veľmi dobre, vďaka. :) Len to moje telo to nechce pochopiť:mee: :mee: :mee: , to si robí, čo chce, potvora jedna!:D
A pripomenulo mi to aj dnes ráno pri vstávaní. Budem s ním musieť urobiť poriadok! ;)
bezradná
01.06.06,12:08
Krásny slniečkovský deň vám - nám všetkým deťom!
Zita5
01.06.06,12:23
Nám tiež deťom ....všetko naj .....a naj naj naj našim deťom a vnúčencom .....:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
dadika
01.06.06,15:28
Tak teda pekný sviatok želám :)
Eulalia
01.06.06,17:56
Prima, dnes sa teda budem tváriť, že mi je zase ..násť:D :D :D

Ahoj Eva
prečo sa pretvarovať,však ty tých -násť máš !!!
s pozdravom karol
:):):):):)

No, keď som to prvýkrát ráno čítala, tak som sa potešila, reku ľaľa, akých galantných mužov máme na porade!:) :) :)
Ale po celodennej duševnej drine pozerám na to, že sa ten kompliment dá chápať aj inak - áno, mám tých ...násť - ALE UŽ NIEKOĽKONÁSOBNE!:mad: :mad: :mad:
Dúfam, že si to myslel ako kompliment a že sa nemusím v noci strhávať zo sna, že som už taká stará baba:p :p :p
Ako sa dokáže zmeniť myslenie človeka v jeden a ten istý deň, len o pár hodín neskôr - a stačí k tomu len zopár dávok nevraživosti a závisti z okolia a optimizmus je v háji.
Ale vďaka tomu, že ma to ráno povzbudilo, išla som do roboty s dobrou náladou. Vďaka.
karol.za
01.06.06,19:48
No, keď som to prvýkrát ráno čítala, tak som sa potešila, reku ľaľa, akých galantných mužov máme na porade!:) :) :)
Ale po celodennej duševnej drine pozerám na to, že sa ten kompliment dá chápať aj inak - áno, mám tých ...násť - ALE UŽ NIEKOĽKONÁSOBNE!:mad: :mad: :mad:
Dúfam, že si to myslel ako kompliment a že sa nemusím v noci strhávať zo sna, že som už taká stará baba:p :p :p
Ako sa dokáže zmeniť myslenie človeka v jeden a ten istý deň, len o pár hodín neskôr - a stačí k tomu len zopár dávok nevraživosti a závisti z okolia a optimizmus je v háji.
Ale vďaka tomu, že ma to ráno povzbudilo, išla som do roboty s dobrou náladou. Vďaka.


Ahoj Eva
dúfam,že si v noci spala sladko a mala si aj krásne sníčky.
To ,že nemáme -násť,nieje hádam dôvod na strhávanie sa zo sna?
Ale s :D na tvári sa lepšie začína každý deň.
pekný deň Ti prajem
karol
:):):):):)
Ivana Š
01.06.06,19:59
Všetkým Poraďákom, ktorí sa považujú za deti svojich rodičov, prajem úspešné prežitie dnešného sviatku - Medzinárodného dňa detí :D
:):):) Želám príjemný MDD aj deťom všetkých členov Porady:):):)

:):):) Aj vnúčikom a vnučkám:):):)

:):):)A neterkám a synovcom:):):)
Eulalia
02.06.06,02:51
Ahoj Eva
dúfam,že si v noci spala sladko a mala si aj krásne sníčky.
To ,že nemáme -násť,nieje hádam dôvod na strhávanie sa zo sna?
Ale s :D na tvári sa lepšie začína každý deň.
pekný deň Ti prajem
karol
:):):):):)

Ďakujem Karol, našťastie ma to zo sna nemátalo.:D Ja si sem na Poradu chodím po dennú dávku optimizmu a dobrej nálady. Preto aj Tvoje želanie vyvolalo ráno úsmev na tvári. To len cez deň človek vidí a cíti okolo seba toľko negativizmu, že večer tie isté veci vníma inak. Ale stačí si zase sadnúť k Porade a je to O.K.
Pekný deň aj Tebe a všetkým Poraďákom.:) :) :)