Zuzanka Žužu Farkasová
06.09.15,12:33
Dobrý den, chcela by som sa opytat ci nahodou neviete aku dobu zo zakona ma spolocnost Consumer finance holding na vyjadrenie k ziadosti. zaciatkom augusta som tam totiz pisala ohladom veci, ze sa vyjadrili vo vubcke ze tam ma manzel vysoko negativny zaznam - no my o ziadnom nevieme pretoze nikdy sme nic nemali ani na leasing ani pozicky a pod. tak som tam pisala o vyjadrenie co to ma znamenat, no doteraz sa mi nikto neozval - pisala som tam e-mailom(samozrejme odpoved automaticka o prijati emailu) a aj pisomne a odoslane doporucene. Telefonicky to nechcem riesit pretoze vyjadrenie potrebujem mat na papieri. Dakujem za pomoc.
misoft
06.09.15,17:01
Pokiaľ to nie je reklamácia... tak je to nešpecifikované....
Okrem toho - CFH nie je štátna inštitúcia, takže nemusia ani odpovedať....
A riešenie formou e-mailu - zaregistrujú - neprečítajú - nereagujú.... klasika.
Aspoň list poslať.... tam by už aspoň to BÚÚÚ mali odoslať....
Dubak2000
06.09.15,20:36
Oni neviem ci maju povinnost, ale da sa dať žiadosť na register a zistit ake udaje tam vedú. Tu som našiel jeden clanok k tomu, ale je uz starsi.. http://ekonomika.sme.sk/c/5740698/ste-v-banke-na-ciernej-listine-uver-ziskate-tazko.html registre maju aj nejaky postup ako reklamovat zapis a podobne.
A email myslim stale u nas nie je oficialna korespondencia. Stale je dnes viac doporuceny dopis so ziadostou.
kopretinka
06.09.15,20:49
Consumer Finance Holding je členom skupiny VÚB
Poskytuje financovanie prostredníctvom splátkového nákupu pod značkami Quatro, Triangel a Klikshop.Pôžičky a financovanie kúpy nehnuteľností zabezpečuje pod značkou Slovenská požičovňa, financovanie kúpy motorových vozidiel prináša značka QuatroCar.Financovanie prostredníctvom kreditných kariet zabezpečuje divízia Slovenské kreditné karty.

Nemáte požičané peniaze zo žiadnej tejto spoločnosti?
Zuzanka Žužu Farkasová
10.09.15,10:46
dakujem za odpoved, samozrejme list bol poslany tiez. aj email aj doporucene poslana ziadost. avsak vobec sa neozvali. poradte prosim, co dalej? neexistuje ze tam mame negativny zaznam pretoze od nich nic nevyuzivame ani sme nikdy nic nemali. co robit ak nas budu ignorovat? a nevyjadria sa? dakujem
Zuzanka Žužu Farkasová
10.09.15,10:50
Dobrý den, dakujem za odpoved. Nie nemame nic od tychto poskytovatelov. Nikdy sme nic nemali na splatky ani nic podobne. Preto mi je to divne, a radi by sme sa dopatrali k tomu preco tam mame vraj negativny zaznam - no uz presiel mesiac a stale ziadna odpoved. pisali sme e-mail, aj ziadost poslanu doporucene ale odozva ziadna.
Zuzanka Žužu Farkasová
10.09.15,10:51
samozrejme sme poslali hned po emaile aj doporucenu ziadost listom ale zatial ziadna odpoved :-(