mimi215
07.09.15,13:07
pokazilo sa mi auto, na ktoré mám so zamestnávatelom dohodu o použivaní na pracovné cesty. Keďže vozidlo zostalo v servise a musela som isť na SC mám požičané auto mojho priateľa do konca tejto SC v trvani 3dní. Čo z tejto situácie vyplýva pre mňa resp. mojho zamestnávateľa ? zúčtovanie PHM na SC robíme na základe vývoja CPI od štatistickího úradu, tam problém nevidím,ide mi najmä o to, či je potrebné na náhradné vozidlo spraviť dočasnú dohodu o použivani na prac. účely a.p. Poradíte mi čo s tým? Za odpoveď vopred vďaka !
Chobot
07.09.15,12:15
Chceš to mať všetko na poriadku?

Ak áno, tak spíš novú dohodu na používanie súkr. auta.

Ak to nemusí byť všetko na porádku, tak:

Vie o tom zamestnávateľ? Ak nie, tak sa tvár, že si bola so svojim autom do konca PC. Ak áno, tak sa s ním dohodni, či požaduje on novú dohdu. Ak áno, platí bod 1. Ak nie, tak netreba žiadnu zmluvu.
mimi215
07.09.15,12:27
Vďaka, som to tak nejak predpokladala ale istota je istota. Boss v porádku informovaný a stotožnený s mojím postupom riešenia tohoto sitcomu,je to vybavené. Takže prajem pekný dník ! :) s pozdravom m
avalik
07.09.15,18:23
Napíšte dodatok k pôvodnej dohode, týkajúci sa buď len tejto jednej cesty alebo s platnosťou na neurčito, ...

Daň z motorových vozidiel sa platí za každé vozidlo.