Micuke
08.09.15,11:08
Vie mi prosím niekto povedať, či je to v poriadku? Stáva sa to u nových zamestnancov, ktorí nemali ešte variabilnú zložku mzdy, program to podľa mňa počíta správne, len pri rozdielnych počtoch pracovných dní v jednotlivých mesiacoch vznikajú rozdiely. Zamestnankyňa požaduje zdôvodnenie, má dosť vysokú základnú mzdu a tento mesiac jej to urobilo až 20,- €. Má to niekde oporu v zákone? Ďakujem.
Jana Motyčková
08.09.15,09:41
Môže. Pozrite si výpočet priemerného zárobku v Zákonníku práce. Zvyčajne sa počíta z minulého štvrťroka a ak tam bol nižśí príjem, tak aj náhrady sú nižšie ako mzda.
Micuke
08.09.15,09:48
To mne je jasné, ale v tomto prípade sa jej základná mzda nemenila a nemala ani nijaké odmeny, v minulom kvartáli boli len sviatky platené priemerom a odpracovaná doba ...nie je rozumný dôvod, aby bola hrubá mzda nižšia...
ivka70
08.09.15,09:54
Pri mesacnej mzde to zavisi od poctu pracovnych dni/hodin, na ktore sa ta mesacna mzda rozpocitava ...

Ukaz jej vypocet priemeru z prijmov v poslednom kvartali a ukaz jej vypocet nahrad a pomernu cast mescnej mzdy. Ten tak ci tak musi byt nizsi, lebo nebola varialbilna zlozka mzdy.

Ak to nepochopi, tak jej bude musiet stacit prehlasenie, ze je to vypocitane dobre.
Jana Motyčková
08.09.15,11:07
Ak bol v minulom štvrťroku v priemere väčší počet pracovných dní ako je v tomto mesiaci, priemer za deň je nižší ako mzda za deň.
Micuke
08.09.15,11:56
Dakujem pekne, ja jej to nejako skúsim odkomunikovať.