DavidPuzder
08.09.15,12:48
Ahoj, chcel by som vedieť, či je to, čo sa mi stalo dnes ráno okolo 4tej paralýza, alebo niečo iné. Idem to teda opísať. Išiel som normálne spať a okolo 4tej sa mi snívalo, že sa s niekym rozprávam. Potom ma niečo chytalo počas konverzácie také niečo ako mačacie labky a som sa obzeral, že čo to je.. a zrazu ma to stiahlo to tmy nič iné som nevidel a zrazu som začal cítiť telo, ale nemohol som sa hýbať..Už som tušil, že to bude asi paralýza o ktorej som si čítal, ale nikdy predtým som ju nemal.. A narozdiel od šumu televízora som počul, ako by mi niekto povedal "počúvaš" a potom som otvoril oči a bol som hore zobudený... všetko bolo ok... A to mi práve nesedí, pretože paralýzu nieje podľa mňa také ľahké prerušiť.. Spať som išiel úplne v kľude a ešte keď ma to stiahlo do tej tmy, tak normálne keď sa vo sne nejako potknem, alebo niečo tak to tak necítim, ale to ako am to stiahlo som cítil aj po prebudení.. ešte som sa obzeral okolo seba no nikto tam nebol... vedel by mi niekto poradiť? Za každé rady ďakujem.
lujza.j
08.09.15,10:58