901janulik
09.09.15,21:20
dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je možnosť nejako urýchliť hospitalizáciu v kúpeľoch kováčová. Moja mamka je po mozgovej príhode som polosirota a k tomu ešte aj študentka veľmi by mi pomohlo aby sa čím skôr dostala na nohy. Chodí k nej jedna pani cvičiť a mamka napreduje ale myslím že v kúpeľoch by to išlo o niečo rýchlejšie . Ďakujem za každú pomoc ...
buchač
09.09.15,19:44
To sa musíš opýtať ošetrujúceho lekára a v príslušnej zdravotnej poisťovni, že kedy bude možné liečenie....nakoľko hospitalizácia v Kováčovej už nie je možná.
Čítaj

OZNAM:
Od 01.04.2014 sa z kapacitných dôvodov pacienti s diagnózou NCMP neprijímajú na hospitalizáciu. Toto opatrenie bolo prijaté po dohovore MZ SR a jednotlivých zdravotných poisťovní.
http://www.nrckovacova.sk/?id_kat_for_menu=16690
901janulik
10.09.15,08:57
poisťovňa nám to už schválila a všetky papiere sú už v Kováčovej . pred 3 týždňami mi len prišlo aby som doplnila údaje o liečbe a zdravotnom stave tak som to poslala a teraz čakám kým lekárka z kováčovej to chváli a dá termín... telefonicky keď som volala nik nevravel že ju tam nevezmú.. len či by sa to nedalo nejako posúriť ....
buchač
10.09.15,10:05
Ako Ti to ???

Myslíš si, že mamka je jediná, ktorá má takéto problémy ?
Predsa neukončia predčasne liečbu jedného pacienta, aby mohli prijať iného. To sa proste nedá.

Buď rada, že mamka robí pokroky...
arizona
10.09.15,10:21
Nic v zlom, ale nielen tvoja mamka musi cakat.Preco si myslis, ze akurat tvoju mamku by mali umiestnit prednostne?

RC byva zvacsa naplno vytazene,mnoho ludi caka,pokym to dovoli ich zdr.stav a pokym na nich pride rad.

Pokym sa tvoja mamka "postavi na nohy",mozes jej predsa pomahat s domacnostou,ale aj s cvicenim. Pani terapeutka ti cviky urcite rada ukaze .-)
901janulik
12.09.15,14:44
ja som len chcela vedieť či sa to nejako nedá urýchliť ... za pýtanie predsa nebijú =D ja netvrdím že jej nepomáham cvičím s ňou aj ja ale teraz mi začína škola a neviem ako to zvládnem , do školy cestujem 5 hodín a nemôžem chodiť stále domov a niekoho pri nej potrebujem preto som sa len slušne opýtala či je nejaká možnosť aby sa to aspoň kým si nejako nevybavím veci v škole nemohla byť ona v kováčovej ...
buchač
12.09.15,15:21
To si mala skôr povedať.

Zbehni na mestský (obecný) úrad a informuj sa ohľadom ošetrovateľskej služby a pomoci.