hana57
13.09.15,18:48
Dobry den,
chcela by som sa spytat, ci mi nevie niekto poradit. Hladam si uctovnicky kurz, resp. kurzy, ktory by mi aj ozivili stare vedomosti z uctovnictva /jednoduche, podvojne, mzdove/ a zaroven samozrejme obnovili informacie, kedze od mojho studia na strednej skole sa toho dost zmenilo. Po studiu som sa urcity cas venovala jednoduchemu uctovnictvu.
Pozerala som, a kurzov je veru neurekom, ale kedze sa nachadzam este mimo SR, hladam online kurz. Z toho co som prehrabala som nasla, jedine, co by mi ako tak vyhovovalo je od spolocnosti Maryjen. Nemate niekto s nimi skusenost, alebo neviete mi odporucit inu moznost?
Za vsetky odpovede a pomoc Vam vopred velmi pekne dakujem :)
veronikasad
13.09.15,19:17
region ?
hana57
13.09.15,20:06
region nie je dolezity, kedze nie som na uzemi SR, potrebujem to riesit cez internet..
avalik
13.09.15,21:45
v prvom rade si nastuduj aktualnu legislativu v uctovnej, danovej a mzdovej oblasti
zakony, vyhlasky, opatrenia najdes na stranke www.zakonypreludi.sk
na strankach institucii napr. financnej spravy, SP, ZP, UDZS, MF SR, MPSVR SR ... mas tiez vela uzitocnych clankov,
Dav
14.09.15,04:50
Podľa mňa nie. Relatívne nová firma, výsledky nič moc (RUZ), akurát stránka na webe vyzerá ako u úspešnej firmy.
Karolina77
25.09.15,13:05
cez firmu MARYJEN, s.r.o. som absolvovala kurz a bola som veľmi, veľmi spokojná. Organizačné zabezpečenie výborné, podklady na vyučovanie spracované na profesionálnej úrovni. Môžem firmu MARYJEN, s.r.o. len a len odporúčať.
avalik
25.09.15,13:10
prečo mi to zaváňa reklamou?
Karolina77
25.09.15,13:22
to je moja osobná dobrá skúsenosť s firmou maryjen