Zuzy
14.09.15,06:43
Zamestnanec chce čerpať podľa § 136 ZP voľno bez nároku na náhrady mzdy /prekážka v práci z dôvodu všeobecného záujmu/ treba ho odhlásiť zo sociálnej poisťovne, prerušiť poistenie? Ide na 3dňové školenie hasičov, náhradu mzdy dostane od zriaďovateľa kurzu.
Alebo len dám v mzdovom programe ospravedlnené neplatené voľno na 3 dni?
Peggynka
14.09.15,07:16
Pozri si poriadne v§137 ZP definície a ja som to tam nenašla,že by mal nárok na pracovné voľno: http://www.szk.sk/files/legislativa/311_2001_Zz_v20150901.pdf
Oprava:...výkon verejných funkcií, občianskych povinností a iných úkonov vo všeobecnom záujme...
pozri si definíciu v §137 a podľa mňa nárok na pracovné voľno nemá.Sú tam definované tieto termíny a školenie tam nie je.
Zuzy
14.09.15,07:58
§ 136
(1) Zamestnávateľ*poskytne zamestnancovi pracovné voľno na nevyhnutne potrebný čas na
výkon verejných funkcií, občianskych povinností a iných úkonov vo všeobecnom záujme, ak
túto činnosť* nemožno vykonať* mimo pracovného času. Pracovné voľno poskytne
zamestnávateľ* bez náhrady mzdy, ak tento zákon, osobitný predpis alebo kolektívna zmluva
neustanovuje inak alebo ak sa zamestnávateľ*so zamestnancom nedohodne inak.
Ja som sa riadila podľa tohto paragrafu, neplatené voľno by sme mu nechceli dať, zbytočne by sme prerušili poistenie.
Zuzy
14.09.15,07:59
tak nech čerpá dovolenku
Peggynka
14.09.15,08:16
Prepáč,opravila som,čítaj.