NatalyS
14.09.15,18:24
Ahoj, chcela by som vedieť či sa dá na TU wien študovať architektúra aj v angličtine alebo sa učí iba v nemčine. Ďakujem
ivka70
14.09.15,16:55
dash1
05.10.15,20:04
Študujem na anglickom MSc programe na TU Wien (nemecky toho moc neviem). Neviem presne ako to funguje na architektúre, ale niektoré programy na TU sú vyučované v angličtine. V praxi to znamená, že hlavným jazykom na všetkých povinných predmetoch je angličtina, nemusí to ale platiť o všetkých voliteľných predmetoch. Študovať iba v angličtine teda je možné, ale nebudeš mať až taký výber voliteľných predmetov. Ak máš o štúdium na TU seriózny záujem, pošli mi prípadne správu a rád poradím.
taiko
05.10.15,21:20
:mimotemy nehnevaj sa, nemysim to zle, ale nezda sa Ti cudne, ze potencionalna studentka architektury na TU Wien, sa na podmienky studia vypytuje na porade.sk ?
NatalyS
12.12.15,18:26
Myslim ze vždy je lepšie opýtať sa niekoho kto tam osobne študuje a ma vlastne skúsenosti so školou a so všetkým co a ako to tam funguje....
ivka70
12.12.15,19:26
Len netusim, preco takych ludi hladas na porade.
Naozaj ako studentka by si sa mala orientovat skor na straky studentov VS, urcite sa dozvies viac ako tu.