TomasBugiy
17.09.15,15:30
Zdravím. Chcem sa opýtať ako by ste riešili situáciu, keď klient (hoci som ho nato upozornil) zabudol po tom ako bol registrovaný za platiteľa DPH upraviť údaje v ERP pokladni a naďalej predával dva týždne bez DPH. Vypočítali by ste DPH z tejto sumy a odviedli alebo je nejaký iný postup? Spätne sa asi táto zmena do pokladne zapísať nebude dať.
jslancik
17.09.15,13:41
ukončil by som s ním spoluprácu. O upozornení predpokladám, že máš nejaký záznam (napr. mail)
mondes
17.09.15,14:32
Ja by som si naprv zavolala na FS, ako postupovať a ak by som nedostala jednoznačnú odpoveď, tak by som asi dopočítala DPH a odviedla.
KEJKA
17.09.15,15:53
Môj klient síce nezabudol, ale DU vydal rozhodnutie o pridelení ičDPH napr. 7.11., o tom klient dostal vyrozumenie 12.11., následne zavolal servis a ten mu nastavil DPH 18.11.
Kedže ide o predajňu otvorenú 7 dní v týždni, tak sa predávalo so starým nastavením.
Vyriešili sme to tak, že sa urobili intervalové uzávierky
a/ 1-6.11. /neplatiteľ DPH/
b/ 7-17.11. - platiteľ DPH bez nastavenia ERP, suma tržieb sa rozdelila na ZD a DPH matematicky
c/ 18.-30.11. - platiteľ DPH so štandardným nastavením ERP.
Dátumy neberte ako záväzné, uviedla som to len ako príklad pre tie intervalové uzávierky.
Ešte na záver poznamenám, že ceny u neplatiteľa DPH v sebe obsahujú DPH, takže v zadaní je to uvedené nepresne.
TomasBugiy
22.10.15,13:59
KEJKA, ďakujem. Len doplním, čo som zistil medzičasom. V prípade kontroly, by platiteľ dostal pokutu tak či tak, nech nakoniec postupuje akokoľvek. V prípade, že by som postupoval ako píšete (a tak aj plánujem postupovať) išlo by o pokutu za nesprávne vedenie účtovníctva, nakoľko sa účtuje niečo, čo nie je na doklade. V prípade neodvedenia dane, by to bola pokuta za neodvedenie dane. Takže rada aj pre všetkých.... Počúvajte účtovníka a radšej mu dva krát zavolajte a overte si veci, ako to pokašľať tak, že sa to už nebude dať opraviť.