JLO
19.09.15,17:21
Dobry den,
posledne 3 roky som mala hranicne zvysenu cinnost stitnej zlazy
(raz v linii OK, raz na hranici a trosku zvysene), od 03/2015 som brala lieky Thyrozol 10 mg - 1/2 tbl denne (kedze vysledky boli zvysene nad hranicou). V juli som zacala Thyrozol vysadzat t.j. brala som 1/2 tbl kazdy druhy den, nakolko sa parametre znormalizovali. V sucasnosti som bez liekov, avsak mam pocit ze mam opat stavy ako tras, navaly teplo/zima, nervozita, napatie, elektrizacia. A toto sa i pocas obdobia brania liekov vyrazne zlepsilo. Vysledky z krvi su OK. Takze doktor mi povedal, ze je vsetko OK. Aj zvacsenie stitnej zo sona je na ustupe. Mozem mat vysledky z krvi OK a mat taketo stavy zo stitnej zlazy? Chapem doktora ze mi nebude davat lieky ked mu vykazuje labak OK vysledky ...Prosim o radu/nazor. Vdaka.
ivka70
19.09.15,15:41
kolko mas rokov?
JLO
19.09.15,15:44
34
ivka70
19.09.15,15:46
lebo tie priznaky su velmi podobne ako priznaky menopauzy. skusila si aj gynekologicke vysetrenie s hormonalnym profilom?
Mária27
19.09.15,16:04
Tie stavy nemusia byť zo štítnej žľazy, skôr sa ona ozve po takých stavoch ...
Ja som brala tie isté lieky asi 2 roky, také isté dávky. Teraz ich mám v pohotovosti, môžem si dať 1/2 v prípade potreby - zvyčajne mám vtedy nízky tlak a vysoký tep (asi raz za rok).