Marta Tužinská
21.09.15,18:17
Z RVPS mám problém. Silou mocou chcú dokázať, že ak sa dakto postaví proti nim, tak im ukážu kto je mocnejší
Je toho viac ale príklad. Pred velkou nocou som mala kontrolu s RVPS v tom čase som mala aj výrobničku aj obchod v obchode mi zakázali predaj mojich vlastných výrobkov, lebo podla ich konzultácii s inou RVPS výrobky majú trvanlivosť len 14 dní, pričom ako ja výrobca som stanovila na jeden 40 dní a na iní 60 dní záruku. Momentálne s nimi bojujem sama nemám na právnikov. Doslova ma zlikvidovali a takýchto prešlapov je viac
Ako sa brániť voči štátnym inštitúciam, keď prekračujú právomoc.
misoft
21.09.15,16:21
mimotemy
ďakujeme za informáciu.
A otázka ako znie?
Kabaka123
21.09.15,16:44
otázka znie ako sa brániť šikane zo štátnej správy... ale chcelo by to viac info
avalik
21.09.15,16:49
na zaklade coho si stanovila zaruku 40 dni?
Marta Tužinská
21.09.15,16:51
čo viac mohla by som písať román
Marta Tužinská
21.09.15,16:51
na základe rozborov v Dolnom Kubíne
Ja mám papier ale oni svoje rozhodnutie nezmenili. Aj som ichj ho preposlala
Marta Tužinská
21.09.15,16:54
Zakázali predaj mliečnych výrobkov. Nezobrali žiadne vzorky, nemali nič v rukách ale ja som musela dodržať uznesenie. Odvolala som sa ale to m bolo prd platné prišla som o zisky a tržbu, môžem sa súdiť ale to budú roky a predpokladám že nie som sama. Doktor sám povedal že je to nariadenie a rozkaz nadriadených oni už išli zo zámerom zákaz
buchač
21.09.15,16:56
Marta Tužinská (Dnes 19:54) Zakázali predaj mliečnych výrobkov....
====================
Tých je teda neúrekom... :rolleyes:
avalik
21.09.15,16:56
hmm ... v Dolnom Kubine - nie je podstatne mesto ale pracovisko, ktore rozbor vykonalo a ci to pracovisko malo akreditaciu k danemu rozboru
lacotinka
21.09.15,19:36
vyrobila
o 55 dní zjedla
nič jej nebolo
dala 40 dní
misoft
22.09.15,06:52
Ach jáááj... Marta, Marta..... rozbor v Dolnom Kubíne.... čo to bolo za organizáciu, laboratórium, čo ti to robilo? Pretože rozbory môže vykonávať len akreditované stredisko, laboratórium, ktoré má na to certifikát. A tým je http://www.svuba.sk/NRmlieko.php
Takže sa oháňaš papierom, ktorý nemá žiadnu výpovednú hodnotu (je vhodný akurát tak na ......).