evamarcisinova
24.09.15,14:58
Teda chcela som sa spýtať, či má z Vás niekto skúsenosti s diagnostikou týmto prístrojom. Dnes bol u nás jeden pán s týmto prístrojom a teraz neviem, či ešte žijem potom čo mi povedal. Aj keď sa liečim u odborných lekárov, celkom znevážil ich liečebné postupy lebo som na tom vraj veľmi zle a pomôže mi len ich prístroj, vďaka ktorému on už 20 rokov neužíva žiadne lieky a je v poriadku. Keď som neprejavila dostatočný záujem o kúpu, začal hneď baliť svoje "pakšamenty". Nemám rada takéto nátlakové situácie, ani som nevedela že k nám príde, vraj ho odporučil sused. Dá sa opierať o výsledky meraní týmto prístrojom? Akú skúsenosť máte Vy? Ďakujem. Po jeho návšteve mi hneď "vyskočil" tlak.



:)
Kabaka123
24.09.15,13:10
nedupľuj otázku
Chobot
24.09.15,13:17
Že sa vôbec takým niečím zaoberáš. Zbytočná strata tvojho času. Venuj sa radšej iným veciam.

Nebolo ti jasné, o čo mu ide? O tvoje zdravie určite nie. Jeho misiou bolo predať ti drahý prístroj.
Kabaka123
24.09.15,13:40
inak povedané "šmejd"
kopretinka
24.09.15,13:48
tak asi žiješ,keď sem píšeš.......susedovi by som sa pekne poďakovala,to by si za klobúk nedal...........načo si si púšťala vôbec cudzieho chlapa do bytu. :eek:.......
Mila123
24.09.15,14:49
ktorému susedovi? všetkým?????
Mila123
24.09.15,14:50
ak by nejaký diagnostický prístroj fungoval načo by boli ďalšie diagnostické metódy????
uvažuj, že dotyčný chcel predať prístroj,.....
terezamaria
24.09.15,15:50
Už mám v telefóne 3 čísla z Orinu označené nedvíhať...oni keď získajú kontakt, jednoducho si ho vypýtajú od nejakého zákazníka, že idú robiť zadarmo procedúry a potom sú otravní ako vši. Okamžite som ich vždy zrušila. Ako dobre, že nepoznám ani Orin, ani našťastie vši....:-)))
kopretinka
24.09.15,16:36
no to ja neviem,ktorého suseda má na mysli zadávateľka.
evamarcisinova
25.09.15,09:03
Ďakujem, ja som tú skúsenosť len potrebovala dostať zo seba, lebo ma išlo poraziť. Tiež ich ruším pri telef.kontakte, ale ten prišiel rovno do dvora a manžel ho pustil do domu, myslel že to ide klient ku mne. Takže aj manžel dostal poučenie.Prepáčte ak som obťažovala. Všetkým prajem krásny aj keď upršaný víkend.