katusena
25.09.15,09:18
Ahojte. Buduci rok sa s manzelom stahujeme do Trencianskych Teplic a chcela by som vediet ako sa na toto mesto divaju ludia ktory v nom ziju. Co vam vyhovuje, co vam chyba a celkovo ktore casti su najkludnejsie. Dakujem vam.
kopretinka
25.09.15,13:25
toto si sa mala opýtať predtým,ako si sa rozhodla presťahovať.Keď napíšem,že zle,že hento a tamto je na figu,že som nespokojná s tým a oným,tak sa nepresťahuješ?
buchač
25.09.15,13:34
chcela by som vediet ako sa na toto mesto divaju ludia ktory v nom ziju. Co vam vyhovuje, co vam chyba a celkovo ktore casti su najkludnejsie.

Na každé mesto (dedinu, obec) sa dajú nájsť klady a zápory.
Čo vyhovuje jednému, nemusí druhému...alebo naopak.
Teda inak povedané, na takúto a takto položenú otázku NEEXISTUJE hodnoverná odpoveď.
...a ak niekto ospevuje do výšin to svoje ? Odrátaj tých 50% z názoru a budeš niekde v reále...
kukučka
25.09.15,14:38
Asi tu nie je nikto z Teplíc, načo tie mínusky?
Len tak mmch som "do blažkovej" včera dala link, ako vidí BB platená aktivistka a ako ľudia, čo tam žijú.
buchač
25.09.15,14:44
Trenčianske Teplice sú jedno hnusné a škaredé mesto...tam by som sa ani nevysral a nie ešte býval...

Samé kúpele, samí pacient...čo obyvateľ mesta, to buzerant...
arizona
25.09.15,15:53
Nahodou,mne sa to mestecko paci.
Tweety
25.09.15,15:54
Buchi a čo tak trocha slušnejšie vyjadrovanie?
buchač
25.09.15,16:31
Tweety (Dnes 18:54) Buchi a čo tak trocha slušnejšie vyjadrovanie?
=======================
...a to si akože nepochopila účel komentára, jeho znenie a aj slovník....???
misoft
25.09.15,17:51
Hmmmm.... tie mínusky budú od osoby, ktorá asi očakávala podrobný elaborát a spôsobe života v tejto lokalite.
Podobne by sa dalo polemizovať:
Ako sa žije v Košiciach?
Ako sa žije v Bratislave?
Ako sa žije v Žiline?
Ako sa žije v Prešove?
Ako sa žije v Rimavskej Sobote?
Ako sa žije v Poltári?
Ako sa žije niekde na lazoch?
A hneď by bolo X*X názorov.
To ja len pre mínuskovača/čku.....