P4tr3ss
25.09.15,13:19
Minule prišli k nám domov ľudia a ponúkali internet a aj TV a dali aj leták ale mam pocit že troška preháňajú kedže internet s rýchlosťou 5mbs/5000kbs len za 9e tak by ma zaujímalo že kto ma skúsenosti z UPC či je to dobre alebo o ničom.
buchač
25.09.15,11:42
...o ničom...
Cez mobil mám rýchlosť 3,5 mega:rolleyes:

Doma som pripojený UPC - 150 mega .:cool:
Ale ja som starý zákazník, od vzniku UPC som u nich, takže mám aj určité výhody.
------------------------------------

Aby si bol v obraze.
Ponúkajú...ALE upíšeš sa na 2 roky, takže si to rozmysli.
Časom zistíš, že niečo Ti nebude vyhovovať....a určite hlavne rýchlosť ;)...takže by som šiel do vyššieho levelu.
jslancik
25.09.15,11:48
len on tam nemá asi optiku... keď sa diví internetu za tú cenu. chcelo by to viac informácii.
dmc
25.09.15,14:14
Mal som UPC asi 10 rokov. Internet aj TV v pohode - bez vypadkov- ale neskutocne ma vytacala ich arogancia a protizakonne jednanie. Napriklad zvysovanie ceny pocas viazanosti alebo predlzenie viazanosti bez suhlasu klienta.
Peggynka
25.09.15,15:01
Tu si zadaj svoju adresu a over si dostupnosť: https://online.upc.sk/rychly-opticky-internet/index.php
Ja som mala slovanet 5Mb/s za 13€/mes. a prešla som k UPC Fiber Power (download 25Mb/s a upload 2Mb/s) za 9,90€. Boli s tým problémy,technik sa ma snažil presvedčiť,že na vine je môj počítač,ale aj keď som počítačový analfabet,logika mi funguje a keď ten PC šľapal 8 rokov bez problémov,tak u mňa asi problém nebude (3x za deň reštart,tak toto teda nie!).Chodil tu ako na klavír,občas prezradil aj to,čo nechcel (rozkmitaný zosilňovač neďaleko mňa :eek:),nakoniec vymenil router za iný typ a šľape to.
Peggynka
25.09.15,15:02
Nitra má optiku,len či všade :)
buchač
25.09.15,15:04
Mne sa toto nestalo.
Sledujem si rok podpisu...a keď blíži onen dátum, tak nabehnem osobne na predajné miesto.
Pokecám o nejakých ponukách...ak nevyhovuje, tak akože dovi-dopo...;)
Furt mi vyšli v ústrety...:D...takže nejaká výhoda z toho kvapla. :)
jslancik
25.09.15,15:50
To zvysenie bola regulerna moznost od nich odist. Nemusel si suhlasit.
Arogancia je fakt.
dmc
25.09.15,15:51
ano - mohol. Aj odisiel.
misoft
25.09.15,18:03
Ja podobne ako buchač - od UPC mám síce len telku, internet mám od inej spoločnosti. Ale! U UPC som dosť dlho a dokonce samotné UPC ma upozorňovalo, že mi končí viazanosť! A pracovníčka z pobočky prišla OSOBNE ku mne domov prejednať, či odchádzam, alebo ostávam. Internet - súkromná firma, ktorá ako PRVÁ v meste ťahala optiku! Mám síce len 100mega (ale symetrický!), píšu síce FUP 15GB do 24 hodín, ale ani raz sa mi nestalo, aby to uplatnili! A to som niekedy riadne prešvihol (v jeden deň 250GB dát stiahnutých. A ešte majú bonus - od 23:00 do 08:00 sa prenesená dáta nezarátavajú - takže v tej dobe môžem ťahať hoci aj 10TB dát a nijako to neovplyvní cenu. A mám internet bez viazanosti. Okrem toho, ako stály klien mám i iné výhody. V prípade poruchy (2x sa mi stalo) - servismani prídu do 30 minút cez deň - v SO a NE do 2 hodín! A keď kupujem u nich niečo - napr. router - 20% zľava!