R_R
27.09.15,21:37
Mne sa to celkom páči. Chcel by som vedieť, akú zmes naťahujú na kamennú stenu, ktorú potom začisťujú štetcom. Vlastne urobí sa na tých kameňoch taká cementová škrupina. Mám takú stenu na chalupe a chcel by som si to takto podobne urobiť. Dá sa kúpiť v stavebninách nejaká takáto zmes vo vreciach?
buchač
27.09.15,20:24
Stiahni nejakú fotečku z tej stupídnej relácie (predsa len nie každý pozerá - ja teda určite nie )... bude to aj lepšie, že čo vlastne chceš, čo si predstavuješ...
petermikuláš
06.10.15,09:16
alebo ešte jednoduchšie, napíš do TV Markíza, nech Ti dajú kontakt na hospodára Martina a ten Ti to povie isto, lebo ten im to tam vozí ako materiál
R_R
06.10.15,09:53
Jáj, ďakujem Vám dvom za rady, to sa tam rovno asi prihlásim a získam aj prax a aj nejaké fotky budú :-)))))
buchač
06.10.15,10:07
Takú zmes proste nekúpiš.
To je fortieľ daného majstra.
Na fotku som sa pýtal preto, lebo neviem,o čo Ti vlastne ide. Takže v konečnom dôsledku sa ani nedá poradiť postup prác a ani ten materiál.
SERVIS
06.10.15,10:15
ak sa ozaj chceš spýtať hospodára, tak môžeš cez FB - pozri "Farma Etelka", sú tam na neho kontakty
petermikuláš
06.10.15,17:06
som to myslel úplne vážne, raz som potreboval vedieť názov skladby a interpreta z jednej relácie, či znelky už neviem presne, tak som im tam napísali a oni my poslali odpoveď na moju otázku, takže tak
Róbert Bella
23.10.15,10:57
pokiaľ viem tak to vápnili - vápno + voda ... nepočul som žeby tam robili niečo iné