samkolucka
29.09.15,18:23
Dobry vecer,chcela by som poradit.Moj exmanzel ma chodi sledovat pred dom,kde prave teraz byvam.Vesia mi na zabradlie nocnik a ked sa dohodneme na nejakom case ked si mame nieco predat ,tak tam pride o niekolko hodin skor a vyhraza sa, ze ak mi to neodovzda teraz,ked si on zmysli tak az vtedy, ked on bude chciet.co mam robit.dakujem za kazdu radu.

Volat policiu, aby agresor odstranil cudzi predmet z vasho pozemku?
1.10.2015, 8:22 samkolucka
Dobry den,prosila by som sa o radu.Moj exmanzel mi na cudzi pozemok (miesto mojho prechodneho bydliska) doniesol predmet(zavesil mi na nas terajsi dom nocnik) a niekolkokrat som ho poprosila aby danny predmet odstranil,zial uplna ignoracia.Mozem poziadat policiu aby ho vyzvala k odstraneniu predmetu.Dakujem za kazdu radu a odpoved.
Uz mam toho dost,ked Vam niekto robi zo zivota peklo.
Dakujem
ivka70
01.10.15,05:27
Cim viac budes okolo toho robit rozruch, tym viac bude ex na koni.
Jednoducho nocnik odstran, vyhod a tvar sa, ze sa nic nestalo.

To, ze ta nedokaze rozhodit svojimi aktivitami, ho vytoci najviac.
ivka70
01.10.15,05:28
Temy som ti spojila, nezakladaj stale dokola to iste len s inym nazvom. Prestuduj si http://www.porada.sk/etiketa-porady
samkolucka
01.10.15,05:52
On je stale na koni,nakolko vie ze nic neurobim a iba sklopim usi,robim presne to co on si diktuje.Mozno by konecne sklopil usi aj on a pochopil by ze takymto pristupom skodi len sebe a nam zneprijemnuje zivot.
ivka70
01.10.15,05:59
Tak nerob to, co si nadiktuje, ignoruj ho.
kopretinka
01.10.15,07:32
to ti je tak zaťažko ten nočník chytiť a vyhodiť? a tváriť sa,že sa nič nestalo? to si vážne myslíš,že polícia bude riešiť nočník???? :eek: veď by nič in nerobili,iba riešili hovadiny medzi exmanželmi,susedmi a inými .....
lujza.j
01.10.15,07:37
Nočnik by som nechala.....maxi ignor....by som robila...ked este nieco zavesi aj to.....
misoft
01.10.15,13:43
No práve! Teraz je na koni, lebo robíš to, čo on očakáva... Takže - kašli na jeho provokácie, možno raz pochopí, že nebudeš tancovať tak, ako on píska.....
Ferdosondo
02.10.15,09:46
Možno jej chcel dať takto najavo, že sa už nepocikáva.
lujza.j
02.10.15,10:10
Jaj ze uz je veliky chlapcisko:D?!kreativny je...alebo chodi casto a treba mu kupit prostenal...aby nemusel mat cikacik pri postely:---
misoft
02.10.15,19:35
Ale to by sa dalo i proti nemu využiť. Len nejakým spôsobom mu oznámiť, že až taký drahý nočník nemusel....veď si len škodu narobil.
Alebo sa ho nejako spýtať, či mu nebude pri posteli chýbať....:D:D:D
lacotinka
03.10.15,04:03
alebo zvesiť tu
a zavesiť ho jemu :D:D
buchač
03.10.15,06:12
Hm...tam je teda fest veľa vystávajúcich otázok.
Info v otázke nie je komplet.

Dom je čí ?...je rodičovský ? je v prenájme ? si v dome ako podnájomník ?
-----------------------------

samkolucka (01.10.15 08:52) On je stale na koni,nakolko vie ze nic neurobim a iba sklopim usi,robim presne to co on si diktuje.Mozno by konecne sklopil usi aj on a pochopil by ze takymto pristupom skodi len sebe a nam zneprijemnuje zivot.

Čo si vlastne odovzdávate ?...mám silný dojem, že sa jedná o dieťa.
-------------------------------

Ak sa jedná o dieťa (a veru sa aj jedná), tak predsa oslov dané inštitúcie a razom bude po probléme.
Ten nočník je potom to najmenšie, ktorý by ex musel riešiť.
buchač
03.10.15,06:20
Komentár, nie odpoveď (1)...?

Posledný odstavec je potom čo ?
Kaleráb ???