Simi
02.10.15,09:06
Ahojte,
Pri hladani prace, respektive pri poziadavkach jednotlivych firiem si uvedumujem, ze vela poziadaviek nesplnam. Okrem "fluent english" a "expert v exceli" a "SAP", su to medzinarodne standardy IFRS,US GAP, uctovnictvo pre obchodnikov s CP a pod.
Rada by som si zvysila svoje vzdelanie, tak aby som sa mohla uchadzat aj pracovne pozicie ktore toto "vyssie uctovnictvo" vyzaduju. Viete mi niekto poradit ?
Popripade ocenim Vase vlastne skusenosti a nazory.

Dakujem pekne

Simi
Kathryn
19.11.15,15:31
Ahoj, čo sa týka fluent english - prihlásiť sa na angličtinu, ideálny nejaký konverzačný kurz, ale treba mať nejaké základy. SAP nie je jednoduchý program a hlavne nie je to účtovný program. Firmy si ho prispôsobujú na vlastné potreby a keďže sa pripravujeme na jeho používanie, tak mám z toho skôr pocit, že je to manažérsky informačný systém. Na nete je skúšobná verzia, tak si to vyskúšaj. Medzinárodné štandardy - sú školenia. Priprav sa na to, že ťa to bude stáť nielen dosť času a úsilia, ale aj peňazí. Ale ak sa zlepšíš v ktorejkoľvek oblasti, bude to pre teba pridaná hodnota a môžeš si hľadať zamestnanie s lepším platom :).