sipa1208
03.10.15,09:11
http://goo.gl/forms/H6C4NAuPlK ak máte dve minutky cas vyplnite?

je to na diplomku
veronikasad
03.10.15,07:13
čo keby si ten link dala do textu (namiesto do názvu), aby sa dal otvoriť jednoduchým kliknutím ?
Dav
04.10.15,06:42
ivka70
04.10.15,09:53
Nuz
1. by bolo vhodne napisat, ze dotaznik je LENpre rozvedenych - ak niekto rozvedeny nie je, nemoze odpovedat na otazky
2. Ak v dotazniku k diplomovke jeden vysokoskolak napise "byvali" partner s makkym i tak ako citujem, vela to hovori o jeho inteligencii a aj snahe urobit poriadnu diplomovku. Ked uz tu gramatiku neovladas, skor, nez nieco take zverejnis, daj si to prekontrolovat niekomu znalemu

Ak mi niekto vymaze prispevok, bolo by vhodne napisat aj preco .....
Janiela
05.10.15,09:40
V čase rozvodu deti byť nemusia, dotazník nepripúšťa odpoveď - žiadne deti
Maxim911
05.10.15,09:48
Chválim komentár. Dáke to písanie záverečných prác mám už aj ja za sebou a skutočne je potrebné uviesť pre koho je dotazník určený hneď na začiatku. Je tam veľa otázok na ktoré ako nerozvedená osoba odpovedať neviem, napr. "Kto z manželov podal návrh na rozvod?" a podobne. Vo Vašom vlastnom záujme (sipa 1208) by ste mali ten dotazník prepracovať, resp. dať si viac záležať na výbere výskumnej vzorky, lebo ja byť Váš oponent mali by ste veľký problém.
Janiela
06.10.15,03:44
Nechcem byť za zlú, bohužiaľ úroveň našich študentov, ale aj vyučujúcich (prednášajúcich) klesá. Treba si najprv ujasniť, pre koho je dotazník, čo ním chceme dosiahnuť, štylizácia otázok, netreba zabudnúť na oslovenie a pod. K záveru som nedošla, možno je tam aj poďakovanie.