Katuška 10
05.10.15,09:54
chcem sa opýtať, v dohode máme uvedené že odmena je splatná v najbližšom termíne na výplatu miezd zamestnancov
raz na školení sa mzdári sťažovali že keď mali dohodu napr. od 08.10. do 9.10. a výplatný termín majú 11 v mesiaci že im SP vytkla že nevyplatili odmenu zamestnancovi včas (kedže výplaty sa rátaju mesiac po tak ich vyplatili až v nasledujúcom mesiaci, ako je podľa mna správne).
Je teda lepšie si potom do dohody presne uplatniť aj dátum splatnosti odmeny v tomto prípade napr. 11.11.? alebo som to zle pochopila
Tweety
05.10.15,08:04
Vyberám z § 226
(4) Odmena za vykonanie pracovnej úlohy je splatná po dokončení a odovzdaní práce. Medzi účastníkmi možno dohodnúť, že časť odmeny bude splatná už po vykonaní určitej časti pracovnej úlohy. Zamestnávateľ môže odmenu po prerokovaní so zamestnancom primerane znížiť, ak vykonaná práca nezodpovedá dohodnutým podmienkam.

Zdá sa mi, že u Teba ide o opakovanú činnosť a na to nie je vhodná DoVP.
Katuška 10
05.10.15,08:14
mne bude zamestnanec robiť jednorazovo jeden posudok, a potrebujem mu urobiť dohodu, len neviem či tam mám tu splatnosť odmeny správne
Katuška 10
05.10.15,08:15
kedže SW mi ponúka v dohode vetu že je splatná v najbližsom termíne na výplatu miezd zamestnancov (preto neviem či to nebude SP ak by prišla na kontrolu) posudzovať že som mu to mala vyplatiť hneď. kedže máme výplatný termín 11 teho