maluja
05.10.15,11:36
Zamestnanec ma nárok na dovolenku za rok na 25 dni, od 21.9. 15 ma absenciu a bolo mu poštou poslané rozviazanie pra.pomeru. Ide mi o to: nárok do konca septembra je 18,5 dňa a zamestnávatel mu chce dovolenku krátit za absenciu - má zostatok dovolenky 12,5 dňa. Počítam správne - mínus 8 prac.dní absencie za september a ked mi podpísané papiere prídu až v oktobri tak vlastne mu nepreplatím nič. A treba mať toto krátenie pri absencii niekde uvedené? V prac.zmluve to nie je spomenuté a zamestnávatel to zo zákon.práce chce využiť.
veronikasad
05.10.15,09:42
§ 109 Zákonníka práce

Krátenie dovolenky
,,,
(3) Za každú neospravedlnene zameškanú zmenu (pracovný deň) môže zamestnávateľ krátiť zamestnancovi dovolenku o jeden až dva dni. Neospravedlnené zameškania kratších častí jednotlivých zmien sa sčítajú.

(4) Pri krátení dovolenky podľa odseku 1 sa musí zamestnancovi, ktorého pracovný pomer u toho istého zamestnávateľa trval počas celého kalendárneho roka, poskytnúť dovolenka aspoň v dĺžke jedného týždňa, mladistvému zamestnancovi v dĺžke dvoch týždňov.
...
(6) Dovolenku za odpracované dni a dodatkovú dovolenku možno krátiť iba z dôvodov ustanovených v odseku 3.

(7) Dovolenka, na ktorú vznikol nárok v príslušnom kalendárnom roku, sa kráti len z dôvodov, ktoré vznikli v tom roku.