melindi
06.10.15,07:48
Od roku 2005 som sa pracovala v jednom obchode. Potom som sa išla na matersku dovolenku. Moja dcérka narodila v máji 2013 Teraz mi zavolal šéf, že od novembra môžem isť naspäť pracovať. Keď neidem naspäť, môžem dostať aj teraz výpoveď?
Tweety
06.10.15,06:06
Poopravím ťa, nie si už na MD ale na rodičovskej. Si v OD,, pre zamestnáv. platí zákaz výpovede.
Vyberám z § 64 Zákaz výpovede
odst 1
c) v dobe, keď je zamestnankyňa tehotná, keď je zamestnankyňa na materskej dovolenke, keď je zamestnankyňa a zamestnanec na rodičovskej dovolenke alebo keď sa osamelá zamestnankyňa alebo osamelý zamestnanec starajú o dieťa mladšie ako tri roky,
melindi
06.10.15,06:29
Ďakujem. A keď chcem isť naspäť v máji, musí mi zobrať naspäť pracovať? Alebo dá mi automaticky výpoveď, lebo v novembri som sa neišla naspäť pracovať? A prípade, keď zoberiem ešte tie 2 roky-predĺženú matersku dovolenku? To je ako?
Chobot
06.10.15,07:49
V máji sa môžeš vrátiť naspäť do práce. Ale hneď v deň nástupu ti môže dať zamestnávateľ výpoveď (napr. z dôvodu nadbytočnosti).

Či ti tú výpoveď dá kvôli tomu, že si nenastúpila v novembri - to ti nevieme povedať. Je to len na ňom.

Na predĺženú RODIČOVSKÚ dovolenku (nie materskú) majú nárok rodičia len v tom prípade, ak majú dieťa s dlhodobým nepriaznivým zdravotným stavom (§ 166 ZP).


(2) Na prehĺbenie starostlivosti o dieťa je zamestnávateľ povinný poskytnúť žene a mužovi, ktorí o to požiadajú, rodičovskú dovolenku až do dňa, v ktorom dieťa dovŕši tri roky veku. Ak ide o dlhodobo nepriaznivý zdravotný stav dieťaťa vyžadujúci osobitnú starostlivosť, je zamestnávateľ povinný poskytnúť žene a mužovi, ktorí o to požiadajú, rodičovskú dovolenku až do dňa, v ktorom dieťa dovŕši šesť rokov veku. Táto dovolenka sa poskytuje v rozsahu, o aký rodič žiada, spravidla však najmenej na jeden mesiac.

Ak máš zdravé dieťa, tak ti predĺženú rodičovskú dovolenku nemusí poskytnúť. Je to na dohode.


(4) Zamestnávateľ sa môže so zamestnancom dohodnúť, že rodičovskú dovolenku podľa odseku 2 možno poskytnúť najdlhšie do dňa, v ktorom dieťa dovŕši päť rokov veku, a ak ide o dieťa s dlhodobo nepriaznivým zdravotným stavom vyžadujúcim osobitnú starostlivosť, najdlhšie do dňa, v ktorom dieťa dovŕši osem rokov veku, a to najviac v rozsahu, v ktorom sa táto dovolenka v období podľa odseku 2 nečerpala.
melindi
06.10.15,10:34
A prípade, keď moja dcéra je zdravá, a chcem isť na predľženu dovolenku to je ako? Musím to nahlásiť zamestnávateľovi a potom mi dá ten výpoveď? A potom vybavím papiere na predľženu dovolenku? Alebo najprv nahlásim na úrad práce, dostanem 6 mesiacov peniaze a potom nahlásim na predľženú dovolenku?
melindi
10.10.15,06:04
A prípade, keď moja dcéra je zdravá, a chcem isť na predľženu dovolenku to je ako? Musím to nahlásiť zamestnávateľovi a potom mi dá ten výpoveď? A potom vybavím papiere na predľženu dovolenku? Alebo najprv nahlásim na úrad práce, dostanem 6 mesiacov peniaze a potom nahlásim na predľženú dovolenku?
avalik
10.10.15,06:27
melindi (Dnes 08:04) A prípade, keď moja dcéra je zdravá, a chcem isť na predľženu dovolenku to je ako? Musím to nahlásiť zamestnávateľovi a potom mi dá ten výpoveď? A potom vybavím papiere na predľženu dovolenku? Alebo najprv nahlásim na úrad práce, dostanem 6 mesiacov peniaze a potom nahlásim na predľženú dovolenku?

Ak mas zdrave dieta, zamestnavatel ti nemoze poskytnut "predlzenu" RD, po skonceni RD musis nastupit do prace, alebo dat vypoved tak aby ti VD skoncila v den skoncenia RD, alebo sa so zamestnavatelom dohodnut na skonceni pracovneho pomeru dnom skoncenia RD. Nasledne sa nahlasis na urad prace a ak mas naro,k budes poberat davku v nezamestnanosti. - samozrejme budes musiet spolupracovat s uradom a hladat si zamestnanie, ci prijat ponukane druhy aktivnych opatreni trhu prace. Predlzenu RD ti moze dat len zamestnavatel a ak je splnena podmienka dlhodobo nepriazniveho stavu dietata.

V pripade, ze by si nepracovala a bola vyradena z uradu prace, nezabudni sa prihlasit do ZP a SP ako osoba starajuca sa o dieta do 6 rokov - stat bude za teba platit poistne. A ak si najdes pracu tak sa musis odhlasit.
melindi
10.10.15,07:50
Ked´mi 28 máji skončí RD, kedy je najlepšie hlásiť zamestnávateľovi, že nechcem isť naspäť? Približne koľko mi bude dávka nezamesnanosti? Koľko eur budem dostať? Keď som robila, dostala som sa minimálnu mzdu.
,,V pripade, ze by si nepracovala a bola vyradena z uradu prace, nezabudni sa prihlasit do ZP a SP ako osoba starajuca sa o dieta do 6 rokov - stat bude za teba platit poistne. A ak si najdes pracu tak sa musis odhlasit.,, -To môžem vybaviť aj tak, že najprv nahlásim na úrad práce, 6 mes. dostanem dávku. a potom ostanem doma ako osoba starajúca sa o dieťa?
veronikasad
10.10.15,07:58
čo rozumieš pod predlženou rod.dovolenkou so zdravým dieťaťom ? Nechceš sa po dovršení 3 rokov veku vrátiť do práce ?
avalik
10.10.15,08:47
Najprv si zisti ci s tebou zamestnavatel po navrate v maji pocita alebo ti bude chciet dat vypoved.
K davke v nezamestnanost pozri http://www.socpoist.sk/davka-v-nezamestnanosti/1361s
Ano, ak nechces pracovat. Stat - teda my, za teba budeme platit odvody.
melindi
10.10.15,10:02
Neviem, isť naspäť.
avalik
10.10.15,10:23
Toto skus napisat zrozumitelne:
melindi (Dnes 12:02) Neviem, isť naspäť.
melindi
10.10.15,10:27
Pracovala som sa obchode. Od 9 do 18. Dcérka môže byť v škôlke len do 16-30.