Török SiVi Jutka
06.10.15,13:35
Myslia si,že keď je to posielané obyčajne,tak to nikomu nebude chýbať?!

Dobry 24.09 som z Rakuska poslala dve obalky jeden do Madarska jeden na Slovensko. Obycajne!! Ten do Mad. 29.9 v poriadku dosiel. Ten druhy na Slov. Este ani do dnes! Na poste povedali obycajna zasielka nic s tym nemozu robit. No a co?! Zato este je dolezity. Co by som mohla robit aby sa list nasiel? :( :'(
Consultix
06.10.15,12:20
Poslat to este raz. Doporucene.
korela
06.10.15,13:00
Môže byť kdekoľvek, aj v susedovej schránke. Veľa záleží na doručovateľoch a ich dôslednosti.
ivka70
06.10.15,13:08
Mohol sa stratit uz v Rakusku na poste .....
arizona
06.10.15,13:51
Obycajne posielany list tazko dohladas,lebo ten sa nijako neeviduje. Ak ti zalezi na doruceni posielaj doporucene
korela
06.10.15,15:07
Áno, aj, skutočne kdekoľvek. Ale čo je horšie, že takto sa môže "stratiť" kvôli doručovateľom aj žltý lístok od doporučených zásielok.
Nám sa bežne pošta prehadzovala roky v okolí po susedoch, akoby tú prácu vykonávali ľudia bez schopnosti čítania adries. Keď som to na našej pošte a aj doručovacej pošte reklamovala, tak ma vedúca poučila, že mám podať sťažnosť aj s 20 Sk poplatkom?! Konečne máme spoľahlivú mladú ženu, ale i tak sa stane, že vhodí nesprávne.
Ja som to potom riešila tak, že akoby "zbytočné" zásielky som si nechávala - katalógy, reklamy ak tam boli adresy a pod. V jednom chúlostivom prípade mi to pomohlo, uznali mi, že som oznámenie nemusela obdržať. Ale to by nemala byť cesta k riešeniu, iba ospravedlnenie situácie.
Odvtedy hlavne výpisy z banky iba na adresu dieťaťa, do bytu, tam sa to nemôže stať. To je zaujímavé.
Kabaka123
06.10.15,15:30
presne tak
jelalim
06.10.15,18:27
Podla mna, kludne este moze prist. Z Rakuska sa stane, ze list je doruceny aj hned na dalsi pracovny den, niekedy ide aj 2 tyzdne.
Consultix
06.10.15,19:07
Dovolim si offtopic. Ako dieta som byva na Cervenej armady 49. Detsku lekarku som mal na Ceskoslovenskej armady 47, na prizemi obytneho domu. Raz sme isli s mamo na kontrolu a aby som necakal v cakarni plnej chorych ludi, tak v tej zime sa mi nechcelo stat na ulici a cakal som vo vedlajsom vchode Ceskoslovenskej armady 49. Na postovych schrankach bola pekna pohladnica s panoramu Honolulu, tak som si ju zobral do ruky a pozrel. Bola pre mojich rodicov od kamaratky emigrantky...
Dve ponaucenia: Nahody nie su. Zasielka moze byt vsade.
Chobot
06.10.15,22:22
Skús zavolať veštici Teodore. 0949 222 222 Tá má krištálovú guľu.
Kabaka123
07.10.15,05:48
tak tak