jamajka
02.06.06,12:18
:) Tak sa baby pozrite, čo na nás zasa chlapi ušili :)
willma
02.06.06,10:55
Treba si čo najskôr zakúpiť malý televízor alebo začať vo veľkom pestovať susedské vzťahy (manželia v jednom byte čumia na futbal a manželky v druhom čo len chcú).
jamajka
06.06.06,19:07
Konečne budem mať internet iba pre seba :D .
Ivana Š
06.06.06,20:35
Dúfam že mi autor Nariadenia prepáči moje úpravy - tie doplnky sú ako vyšité na môjho muža. Podstatné veci sú vyznačené hrubým písmom,
manželkin komentár je podčiarknutý.


NARIADENIE
o pravidlách správania manželiek počas akéhokoľvek seriálu typu CSI Miami, CSI Las Vegas, NCIS , Kobra 11, prípadne filmy podobne zamerané akčné, sci fi, a pod ...

§1
V každom čase vysielania TV je manžel absolútnym vládcom nad TV prijímačom a jeho diaľkovým ovládaním.

§2
Manželka sa v uvedenom čase mlčky:D venuje domácim prácam.
Hlavne decká sú ticho.

§3
Pred každým zápasom treba manželovi položiť k televíznemu kreslu prepravku vychladeného piva, pričom dôraz sa kladie na "vychladené".
Na tento paragraf je výnimka, manžel nemá rád pivo, povoľuje alkohol podľa chuti – napr. citrus fernet
§4
Manželke je prísne zakázané zdržiavať sa v televíznej miestnosti počas seriálu, prípadne filmu, platí to hlavne pre deti, manželka je povolená, ak je ticho a kladie otázky k filmu/seriálu/zápasu , na ktoré manžel vie odpovedať, ak manžel nevie, platí v plnom znení §4

§5
Počas reklamy má manželka 10 minútové právo vstupu, aby mohla vyprázdniť popolníky a nahradiť ak je reklama kratšia, treba si švihnúť
prázdne nápojové fľaše chladenými plnými fľašami. V prípade záujmu sa podávajú rôzne pamlsky.
Šuchotanie s obalmi je neprípustné. Verbálna komunikácia je zakázaná.
Pamlsky sa podávajú v priebehu celého seriálu/filmu podľa chuti, najčastejšie striedavo – najprv sladké, potom slané, prípadne opačné poradie
§6
Najneskôr 30 minút pred začiatkom seriálu/filmu treba manželovi predložiť s láskou pripravené jedlo.
Aj v tomto čase má byť klapačka zavretá, aby manžel nebol rušený pri mentálnej príprave na nadchádzajúci zážitok
Celkom mu chutí aj keď papá pred televízorom počas seriálu a trúsi na podlahu v obývačke a „KLAPAČKU ANI NEVNÍMA“
§7
Počas majstrovstiev sveta sa treba vyvarovať akejkoľvek činnosti slúžiacej na rozmnožovanie. Je
zakázané nosiť oblečenie, ktoré by mohlo u manžela vyvolať túžbu po takejto činnosti.
Prípustné po ukončení – zápasu, filmu, seriálu...
§8
V prípade, že manžel veľkodušne dovolí manželke zhliadnuť na minútku, alebo dve, priebeh hry, musí sa táto zdržať akýchkoľvek prejavov a otázok, ktoré by prezradili jej nedostatočnú úroveň futbalovotechnického intelektu (napr.: Čo je to ofsajd?). Okamžitým vykázaním z miestnosti sú ohodnotené poznámky typu: "Ach, ten Beckham dnes opäť vyzerá úžasne"
Aj v Kobre sú pekní herci...:)


Tak teda milé manželky, ak sa budete riadiť týmito pravidlami správania, váš manžel vás odmení
tým, že:

a) nerozleje pivo
b) nenatrúsi v okruhu 3 metrov okolo svojho trénerského (televízneho) kresla
c) pri spotrebe pokrmu uvedeného v §6 nebude neustále pripomínať kulinárske schopnosti svojej
matky

Príliš malá odmena...

A, Pivo nepije:)
B, natrúsi aj tak:)
C, Varím lepšie ako jeho mama!:)
jamajka
07.06.06,07:04
Ivi, to bolo dobrééééé :D :D :D . Mám dojem, že žijeme s tým istým chlapom :eek: .
Milan Benka
07.06.06,07:17
Ale kočky, nehádžte nás všetkých do jedného vreca !!!
Eulalia
07.06.06,14:50
Ale kočky, nehádžte nás všetkých do jedného vreca !!!

Nemusíme.... Vy sa tak klasifikujete sami....:D :D :D
luebchenko
08.06.06,07:13
... chovám syna, potkana, 2+4 mačky, psa.... myslím, že som skúsený chovateľ :D Ale čo je to MANžEL?!!! :D :D :D dáka exotika? niečo ako had či chameleon? :D
Barbara
08.06.06,07:36
:) Tak sa baby pozrite, čo na nás zasa chlapi ušili :)

Prosím Ťa pekne,ale to je dikriminácia:) čO v prípade ak ja tiež cem kukat football:p

ešteže mna sa to netýka,lebo som šťastne znovuslobodná:D :D

premna je Formula1, to je ono;) ;) Schumi je môj miláček:p :p
monr
09.06.06,05:17
u nás je to skor naopak: manzel o futbal nema najmensi zaujem, to len ja vzdy pozeram na telku. Uz si viem predstavit tie boje doma, ako mi zas bude brat ovladac z ruky a bude chciet pozerat nieco ine, uf to zas bude.....:)
bezradná
09.06.06,08:38
Prosím Ťa pekne,ale to je dikriminácia:) čO v prípade ak ja tiež cem kukat football:p

ešteže mna sa to netýka,lebo som šťastne znovuslobodná:D :D

premna je Formula1, to je ono;) ;) Schumi je môj miláček:p :p

Ja som síce šťastne stáleslobodná, ale to ostatné do bodky sedí
Barbara
09.06.06,08:47
Ja som síce šťastne stáleslobodná, ale to ostatné do bodky sedí

som rada, že si aj TY F1, takže tento víkend to tiež roztočíme so Schumim:D som jeho:D odkedy jazdí vo F1, teda od r. 1991.
dúfam, že vyhrá, ale tuším sme mimotemy :( :o
bezradná
09.06.06,08:54
Pre Barbara:
ešte stále trochu "mimo témy" - pozri si súkr.správy.