KikaN
11.10.15,12:27
Dobry den,
potrebovala by som poradit, co kupit. Na rovinu...toto nie je moja parketa.. Idealne by bolo domace kino, no nechcem mat doma rozmiestnenych xy reprakov. Dolezite je, aby to bolo kvalitne, ako obraz, tak i zvuk (3.1 a viac). Paci sa mi soundbar. Mam doma TV, dream box a internet s wifi routerom.
Co budem vyuzivat: radio, CD, DVD, TV. Cenovo do 1500€ +-
Vopred vdaka za kazdu radu.
Dakujem!
erik555
11.10.15,11:41
1500€ uz je dost...tak doporucujem sa spytat tu http://www.tvfreak.cz/forum/forumdisplay.php/42-Multimedialni-centra-DVD-Blu-ray tam je viac znalcov. Neviem, aka si fajnsmekerka, ale nemyslim si, ze je potrebne kupit dom. kino za 1500€ :) Samozrejme, ze naj kvalitu obrazu nedostanes z DVD. Skôr z BluRay!
Aky mas TV?
KikaN
11.10.15,12:14
Staci mi vyssia stredna trieda. Nechcem mat to najlepsie na trhu. Len aby to bolo kvalitne, spolahlive, prehra pripadne aj napalovane veci. Nic komplikovane. Ak to bude za 300€, potesim sa :-) To som dala len strop, tym, ze sa do toho nerozumiem.. TV mam stary Samsung model LE40B651T3WXXH.
KikaN
11.10.15,12:17
Ved ani neviem poriadne co ten blue ray obnasa :-)
erik555
11.10.15,12:22
Staci mi vyssia stredna trieda. Nechcem mat to najlepsie na trhu. Len aby to bolo kvalitne, spolahlive, prehra pripadne aj napalovane veci. Nic komplikovane. Ak to bude za 300€, potesim sa :-) To som dala len strop, tym, ze sa do toho nerozumiem.. TV mam stary Samsung model LE40B651T3WXXH.
Mala by si upresnit, ci chces Soundbar, alebo nejaku 2.1 zostavu, alebo 5.1 priestorovy zvuk. Zalezi na tom, ci pozeras akcne filmy, kde sa ten priestorovy zvuk 5.1 "hodi"...aj ked potiahnes kable na tie satelitne reproduktory :) Inak ti uplne staci nejaka zostava 2.1, popripade Soundbar s prehravacom, USB. Dolezite by malo byt, aby to malo dostatok vstupnych konektorov. AV receiver s reprom je asi najskor vhodny + nejaky prehravac DVD/BD s USB.
erik555
11.10.15,12:26
Ved ani neviem poriadne co ten blue ray obnasa :-)
Pisala si, aby to malo aj obrazovu kvalitu :) Clovek prichadza na to, ze sa do toho absolutne nevyznas, cize pre teba ta "obrazova kvalita" moze byt nieco ine, ako u ostatnych :) A este capnes taku sumu 1500€ :D Ty musis mat vela prachov na vyhadzovanie :D
erik555
11.10.15,12:46
myslim si, zeby ti mohol stacit https://www.mall.sk/domace-kino-soundbar/samsung-hw-j450?v=769965 ................... http://www.samsung.com/us/video/home-audio/HW-J450/ZA + ak potrebujes DVD/ BD prehravac s USB (zalezi, ci mas DVD media...inak sa dnes uz radsej vsetko dava na pevne disky a cez nejake multimedialne centra prehrava... je vela moznosti)
KikaN
11.10.15,13:06
Ved to, ze je tolko moznosti a ja som stratena. Viem le, ze chcem mat co najmenej krabic a reprakov. Ale zaroven taky zvuk 5.1 by sa mi pacil ;-) mrknem na linky, co si poslal. Vdaka zatial, pripadne sa este spytam.
erik555
11.10.15,13:13
Ved to, ze je tolko moznosti a ja som stratena. Viem le, ze chcem mat co najmenej krabic a reprakov. Ale zaroven taky zvuk 5.1 by sa mi pacil ;-) mrknem na linky, co si poslal. Vdaka zatial, pripadne sa este spytam.
5.1 zvuk si vychutnas pri akcnych filmoch...inak si myslim, ze na ostatne je zbytocny. Ten odkaz je na Soundbar, bez DVD prehravaca, bez radia. Sama musis vediet, co potrebujes...
KikaN
11.10.15,18:43
Najlepsie by bol soundbar so zabudovanym dvd a radiom. All in one. Ziadne dalsie krabice a repraky.. To som nasla len Philips HTB9150. Zda sa to byt dobra volba, len ta cena...
KoxXxo
11.10.15,20:25